Pet Center představuje novou značku Whimzees

polečnost PetCenter CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, zařazuje do svého sortimentu nové produkty pro psy. Jedná se o dentální pamlsky holandské značky Whimzees, jíž se Pet Center stane výhradním distributorem v Česku a na Slovensku. Produkty Whimzees jsou vyrobeny z čistě přírodních surovin, zákazníci se na ně mohou těšit už v listopadu.

Nové pamlsky obsahují pouze 6 základních ingrediencí, přesto nabízejí vyvážený poměr živin a vitamínů. Neobsahují navíc žádná dochucovadla, umělé přísady, konzervanty, maso ani lepek. Whimzees tak reprezentuje hodnotnou péči o zuby s ohledem na společnost a životní prostředí.

Bramborový škrob představuje výborný zdroj energie, droždí naopak poskytuje dostatek vitamínu B, minerálů a aminokyselin. Za příjemnou chutí stojí glycerín, který mimo jiné napomáhá udržovat správnou hladinu vlhkosti v každém pamlsku. O zuby a správnou činnost trávicího traktu pečuje sušená celulóza, zlepšení metabolismu a silné kosti má na starosti výtažek ze sladu. Jako emulgátor slouží lecitin získaný ze zeleniny.

“Našim zákazníkům chceme nabízet ty nejkvalitnější produkty, máme proto velkou radost, že můžeme do prodeje zařadit právě pamlsky od značky Whimzees. Přírodní složení je v této době velmi vyhledávaným aspektem a lidé v případě zdravého stravování dbají i na své mazlíčky, proto jsme se rozhodli jejich přání vyslyšet a zařadili nové, naturální zboží. Věříme, že se tyto dentální pamlsky osvědčí, majitelé budou spokojeni a pejsci si pochutnají,” říká Dalimil Čech, CEO Pet Center.

Whimzees momentálně nabízí sedm různých provedení, páníčci si mohou vybrat například mezi pamlsky ve tvaru zubního kartáčku, aligátora či ježka. I samotný tvar pochoutky přispívá k celkové efektivitě produktu. Výstupky a jamky zajišťují správný průtok krve dásněmi a zabraňují tvorbě povlaku a zubního kamene, napomáhají přitom lesku zubů a předcházejí nepříjemnému dechu.

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době jich má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk). Novinkou v rámci služeb je psí salon, který společnost spustila v březnu 2017.

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podílí na aktivitě #stopmnozirnam.