Pet Center uvádí nové Wellness CORE produkty. Zvířatům nabídnou ideální podíl živin a vitamínů

Praha 31. ledna - Společnost Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice a na Slovensku, představuje novinku na poli produktů pro rok 2017. Je jí nová kolekce Wellness CORE společnosti WellPet pro kočky a psy, jíž se Pet Center stala výhradním distributorem v České republice a na Slovensku. Výrobky jsou k dostání v prodejnách Pet Center již od ledna 2017 a pro domácí mazlíčky nabízejí vhodnou alternativu ke klasickým krmivům. Díky obsahu bílkovin, vitamínů, minerálů a antioxidantů jsou přínosná pro zvířata v každém věku.

Receptura produktů Wellnes CORE je vyvíjena s ohledem na nutriční filozofii koček a psů, kteří na základě genetických predispozic nejvíce prosperují z potravy složené převážně z masa. Výrobky obsahují vysoce kvalitní živočišné bílkoviny, jako je čerstvé krůtí maso, kuře nebo losos, zeleninu jako přírodní zdroj vitamínů, minerálů a esenciálních živin a v neposlední řadě také přírodní antioxidanty získané z borůvek a brusinek. Jsou bez obilovin, umělých přísad či látek.

Jsme potěšeni, že si firma WellPet vybrala právě nás. Zákazníkům se pro jejich domácí miláčky snažíme vždy dodat ty nejkvalitnější výrobky, které budou perfektní pro aktuální potřebu, věk i typ zvířátka. S novými Wellness produkty můžeme být zase o kus dál a v našich prodejnách obohatit sortiment té nejvyšší kvality zaměřený na zdraví,” říká Dalimil Čech, CEO Pet Center.

Pet Center uvádí nové Wellness CORE produkty. Zvířatům nabídnou ideální podíl živin a vitamínůPet Center uvádí nové Wellness CORE produkty. Zvířatům nabídnou ideální podíl živin a vitamínů

Americká  společnost WellPet v roce 2016 získala za své celkové aktivity v oblasti retailu ocenění “Dodavatel roku”. Do Pet Center začala dodávat na začátku roku 2017, zákazníci si mohou nově vybírat z téměř 70 produktů Wellness CORE. Novinky z řady Wellness CORE jsou vhodné pro všechny životní fáze a specifické potřeby různých plemen. Odborně proškolený personál v prodejnách ochotně a rád poradí, jaké zvolit pro konkrétní situaci a zvíře.

Pet Center uvádí nové Wellness CORE produkty. Zvířatům nabídnou ideální podíl živin a vitamínůPříklady produktů Wellness CORE

Pro psy

Wellness CORE ORIGINAL Wellness CORE HEALTHY WEIGHT
(krmivo - krůta a kuře) (krmivo pro malá plemena)
1,8 kg / 1,5 kg

Pro kočky

Wellness CORE SIGNATURE SELECTS   Wellness CORE SIGN. SEL.
(paté - masový a mořský výběr) (konzerva - tuňák s lososem)
476 g / 79 g

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

Společnost vznikla v roce 1991 a v současné době má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150 prodejen. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podílí na aktivitě #stopmnozirnam.