Pet Center přebírá prodejny Lucky Pet

Praha 24. října 2016 --- Pet Center CZ přebírá prodejny Lucky Pet společnosti Juko petfood s.r.o.v Brně, Hodoníně, Kroměříži, Holešově, Zlíně, Přerově, Frýdku Místku a v Opavě. Převzetí všech prodejen by mělo být dokončeno do poloviny listopadu a provozovat je prozatím bude v původní podobě, tedy pod názvem Lucky Pet.

Rebranding prodejen proběhne postupně, v rámci probíhajícíhocelkového rebrandingu prodejen v Česku i na Slovensku. Hodnota transakce není veřejná.

"V říjnu a listopadu otevírám řadu nových prodejen na Slovensku a několik v Česku," říká Dalimil Čech, CEO společnosti Pet Center CZ. "S převzetím prodejen Lucky Pet překračujeme hranici 150 prodejen a potvrzujeme nejenom pozici největšího prodejce chovatelských potřeb v Česku i na Slovensku, ale také záměr, že chceme být zákazníkům co nejblíže," dodává.

Pet Center v současnosti provozuje 109 prodejen v Česku a 34 na Slovensku (včetně těch, které jsou na Slovensku otevírány právě v tomto měsíci). Akvizice Lucky Pet rozšíří celkový počet prodejen na 151.  Nově tak, díky převzetí Lucky Pet, bude možné Pet Center najít v Kroměříži a Holešově.