Vánoční #petselfie soutěž rozdá přes 10 000 Kč

SOUTĚŽ UZAVŘENA: Příjem i hlasování ukončeno, více informací najdete v #petselfie soutěž má vítěze a na našem Facebooku.

Vyfoťte svého domácího mazlíčka, pošlete nám ho na Facebook a můžete vyhrát každý den dárky od Huhubamboo. Ve velkém finále můžete získat poukazy na nákup v našich obchodech i e-shopech v hodnotě 5 tisíc, 3 tisíce a 2 tisíce Kč.

Jak se zúčastnit? V období od 1. prosince do 20. prosince nahrajte na náš Facebookový profil fotografii vašeho zvířecího miláčka. V textu uveďte hashtag #petselfie. Každý den vybere náš marketingový tým nejzajímavější, nejhezčí či nejvtipnější fotografii a výherce dostanete dárek (dárkové krabice či balíček od Huhubamboo).

Denních kol se můžete účastnit vícekrát, ale jakmile vyhrajete, už v dalších kolech vyhrát nemůžete. Denní výběr bude posunut do dalšího dne, pokud se nesejdou alespoň tři fotografie.

Jak vyhrát jednu ze tří hlavních cen? Výherci z denních kol postoupí do finále, kde bude možné od 21. do 23. prosince hlasovat v galerii na našem Facebookovém profilu. Tři fotografie s největším počtem hlasů (To se mi líbí) dostanou sestupně 5 000 Kč, 3 000 Kč a 2 000 Kč poukaz na nákup v našich obchodech (včetně e-shopu).

V případě rovnosti hlasů připadne rozhodující hlas od marketingového týmu pořadatele.

Jak se dozvíte, že jste vyhráli? Vítěze denních kol i finále budeme kontaktovat pomocí interních zpráv na Facebooku. Pokud výherce denního kola neodpoví do 3 dnů od oslovení, výhra nebude předána. Pokud výherce finále neodpoví do 7 dnů od oslovení, výhra nebude předána.

Výherce denních kol budou vyhlášení na našem profilu na Facebooku vždy v následujícím dni, nejpozději do 3 dnů (zejména z důvodů víkendů). Výherci ve finále budou vyhlášení v průběhu 24: prosince, rozhodující počet hlasu bude odečten těsně před vyhlášením.

Jak můžete zvýšit šanci na výhru ve finále? Vyhrají tři fotografie s největším počtem To se mi líbí, takže je asi jasné, že pokud o soutěži dáte vědět na vlastním osobní profilu, tak šanci na výhru zjistíte. V období od 21. do 23. prosince budeme každý den upozorňovat všechny naše fanoušky na hlasování, ale žádnou konkrétní fotografii k tomu používat nebudeme, to už musíte vy sami.

Upozornění! Ze soutěže může pořadatel vyloučit účty falešné, podvádějící, manipulující s hlasy.  Do soutěže nebudou přijaty ani fotografie jakkoliv nevhodné, nemravné či porušující autorská či jiná práva. Na výhru není právní nárok a pořadatel může kdykoliv podmínky soutěže změnit či soutěž předčasně ukončit. Pokud výherce nebude moci dodat poštovní adresu pro zaslání výhry, nebude výhra předána. Soutěž v České republice zasílá výhry pouze na adresy v České republice, soutěž na Slovensku pouze na adresy Slovenské. Účast v soutěži není omezená národností ani státní příslušností, ze soutěže jsou vyloučení zaměstnanci i další osoby spojené s pořadatelem.

Pořadatelem soutěže je společnost Pet Center CZ, s.r.o. Na soutěží se nijak nepodílí společnost Facebook. Účastí v soutěži dáváte pořadateli právo využít vámi poskytnutou fotografii v marketingové a jiné komunikaci související s touto soutěží, včetně využití vašeho jména a příjmení a adresy vašeho profilu na Facebooku.

Případné dotazy rádi zodpovíme na Facebooku, prosím kontaktujte nás přímou zprávou Stránce.