Partnerské Podzimní zákaznické dny

Praha 24. listopadu 2016 - Společnost Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice a na Slovensku, připravila pro své velkoobchodní partnery Podzimní zákaznické dny. Již tradiční akce se konala druhý a třetí listopadový víkend v Praze a Brně a partneři zde mohli nakoupit nejen klasické zboží z široké nabídky produktů, ale zároveň si prohlédnout a pořídit výrobky z řad novinek v sortimentu.

Mezi nejoblíbenější zboží v předvánočním období patří již tradičně hračky, pelíšky a další produkty, kterými koncový zákazník potěší svého mazlíčka pod stromečkem. Hitem jsou oblečky a další výrobky značky HuhuBamboo, kterou Pet Center nabízí již několik let a pravidelně ji rozšiřuje o nové produkty a vzory. Výroba pelíšků HuhuBamboo probíhá v České republice a použité materiály jsou nejvyšší kvality. Bestsellerem jsou dlouhodobě produkty značky Gimborn, které jsou unikátní složením, které nejen chutná, ale zároveň dodá zvířátkům mnoho látek, které potřebují pro své zdraví.

Pet Center nabízí svým velkoobchodním partnerům 5 500 produktů od více jak 80 značek. “Zákaznické dny jsou příležitostí potkat se na jednom místě s našimi zákazníky, popovídat si o tom, co je v našem oboru nového, jaké novinky by uvítali koncoví zákazníci. Také zde získáme tipy na produkty, o které bychom mohli rozšířit naši nabídku do budoucna,” říká Dalimil Čech, CEO společnosti Pet Center.

Pet Center pořádalo pro své velkoobchodní partnery Podzimní zákaznické dny

Velký zájem zákazníků potvrdil, že Pet Center je nejenom nejrozšířenější sítí chovatelských potřeb v oblasti maloobchodu, ale také významným a stabilním partnerem pro velkoobchodní zákazníky.

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době jich má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podílí na aktivitě #stopmnozirnam.