Představujeme PetCenter GANG!

Tučňák Harry, žirafa Helen, želva Tony, pes Bart, kachna Kate, kočka Rita, králík Frank a kůň Jack. Uličníci z PetCenter. Každý má jiné superschopnosti, přesto tvoří nerozlučnou partu. Seznamte se!

.

.

.

Tučňák Harry 

Tučňák Harry

Je náš vodní gangster! Dokáže se ponořit do hloubky přes 500 metrů a zůstat pod vodou až 27 minut, proto si vysloužil přezdívku Ponorka.

.

Žirafa Helen

Žirafa Helen

Je nejaktivnějším členem týmu. Je schopna spát ve stoje a celková doba spánku nepřekročí ani hodinu za den! Ideální parťák na dlouhé pozorovačky při obhlížení terénu.

Želva Tony

Želva Tony

Nejzkušenější člen týmu, už toho pamatuje hodně, a ještě hodně zažije, protože želvy se můžou dožít až 170 let. Mladší gangsteři si za ním chodí pro rady.

Kachna Kate

Kachna Kate

Její superschopnost je voděodolné peří. I když se ponoří pod vodu, její peří zůstane zcela suché, takže pak na místě činu nenechává žádné stopy.

Kůň Jack

Kůň Jack

Drží rekord ve skoku dalekém. Při jednom útěku z nevydařené akce byl už skoro dopaden, ale zachránil se tím, že přeskočil 8metrovou propast.

Kočka RitaKočka Rita

Nasazujeme ji na nejrizikovější akce. Jako správná kočka má totiž 7 životů. Navíc je vyzbrojena 18 drápky, které umí taky solidně využít.

Králík Frank

Králík Frank

A jeho pověstné dupání. Ten, když to rozbalí, tak nepřítel bere nohy na ramena. Ale na Franka si jen tak někdo nepřijde, dovede totiž běžet až 56 km/h. Ostatní gangsteři o něm mluví jako o „Raketě“.

Pes Bart

Pes Bart

Je hlídač každé operace. Jeho sluch je 10× ostřejší než lidský, takže mu neunikne žádná škodná v našem revíru.

 

Jak PetCenter Gang získat?

K získání těchto sympaťáků stačí dodržet následující tři kroky:

1. Sbírejte nálepky za nákup!
Za každých utracených 200 Kč dostanete na prodejnách 1 nálepku.

2. Nálepky lepte do hrací karty! 
Nálepky lepte do vyznačených polí na hrací kartě, kterou obdržíte na jakékoliv prodejně. Hrací karty si můžete také stáhnout a vytisknout zde.

3. Kartu odevzdejte na pokladně!
Odevzdejte na prodejně vyplněnou kartu a získejte jeden Pet Center GANG přívěšek za příslušný doplatek.

5 nálepek = přívěšek za 49,90 Kč

10 nálepek = přívěšek za 19,90 Kč

 

Chcete mít kompletní PetCenter GANG? Kromě sbírání známek jej v průběhu září a října můžete také vyhrát. Sledujte naše facebookové stránky  a hashtag #PetCenterGANG a nepromeškejte příležitost zapojit se do některého ze čtyř kol soutěže!

Výrobky z Pet Center GANG budou duručeny na centrální sklad Pet Center 7.10. 2018 a do 72 hodin od termínu doručení budou na prodejnách Pet Center. 

Známky se vydávájí 1.9. – 31.10.2018 nebo do vydání zásob. Slevu na Pet Center Gang za nasbírane známky lze uplatnit pouze v kamenných prodejnách a do vyprodáno zásob.

Zlevněné výrobky z kolekce Pet Center GANG je možné koupit v říjnu 2018 nebo do vyprodání zásob.

Držitelům Karty věrného páníčka stačí nasbírat pouze 9 nálepek k získání přívěšku za 19,90 Kč. Obrázky Pet Center GANG jsou pouze ilustrační. Suma pro získání nálepky je po započítání všech slev. Velikost dekoračního přívěšku je cca 10 cm.

Plná cena výrobku je 169 Kč.

Vydávání známek se nevztahuje na nákupy s velkoobchodní kartičkou partnera, chovatelských stanic a útulků.

Maximální počet známek, který lze za nákup vydat je 50 známek, tedy za 10 000 Kč hodnoty nákupu.
Akce se nevztahuje na objednávky z e-shopu PetCenter.cz.