Přijď si pro dárek

Pet Center naděluje!

Připravili jsme pro vás štědrou vánoční nabídku. Při nákupu nad 1500 Kč dostanete adventní kalendář v hodnotě 489 Kč plný masíček pro vašeho mazlíčka zdarma! Akce platí od 1.12. do 31.12.2017 nebo do vyčerpání zásob, tak si pospěšte nebo vás vaši chlupáči nepochválí, až přijdete domů s prázdnou.

Minulý měsíc mohl být součástí akce "Taška plná radosti" a pořídit jste ho mohli s velkou slevou. Tento měsíc máme nabídku ještě lákavější! Kalendář dostanete od Pet Center jako dárek k vašemu nákupu! Vydejte se do jakékoliv prodejny Pet Center, nakupte v hodnotě nad 1500,- a máte rovnou o bezva dárek navíc. Na každý den jedna masová pochoutka pro vašeho kamaráda a to si pište, že bude chutnat kočičce i pejskovi.

Tato nabídka je platná i pro náš e-shop. Kalendáře zasíláme i k nákupu nad 1500 Kč na e-shopu! 

Adventní kalendář pro kočky a psy

 

Ke každému nákupu v prosinci (1. -24.12.) obdržíte k účtence slevový kupón: 10% sleva na 1 vámi vybraný produkt. Kupón je možno uplatnit, při předložení u pokladny, ve všech kamenných prodejnách Pet Center v období od 27.12.2017 - 31.1.2018. Nevztahuje se na akční a zlevněné zboží.

A to není všechno!  Pro všechny naše fandy jsme připravili vánoční visačky na dárky, které budeme rozdávat k vánočním nákupům na našich prodejnách zdarma.

Visačky