Pet Center otevírá 1. prosince novou prémiovou prodejnu v Šestajovicích

Praha 1. prosince 2016 - Společnost Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, otevře v odpoledních hodinách prvního prosincového dne svou již 152. prodejnu. Nová prémiová prodejna v Obchodním centru v Šestajovicích u Prahy nabídne rozšířený sortiment potřeb pro domácí mazlíčky, také pelíšky, akvária, terária i živá zvířata. V prvních dnech otevření budou pro zákazníky připraveny speciální slevové nabídky.

Prodejna v OC Šestajovice na ulici Revoluční bude otevřená sedm dní v týdnu, od 9:00 do 21:00. Zákazníkům bude kdykoli k dispozici odborně proškolený personál, který vždy poradí, ať už se bude jednat o výběr vhodného krmení a pamlsků či péči o mazlíčky.

Jsme rádi, že můžeme nabídnout naše služby nově i v Šestajovicích u Prahy. Je pro nás důležité být našim zákazníkům na blízku, proto rozšiřujeme naše prodejny i do menších měst a obcí,” říká Kateřina Holnová, marketingová ředitelka Pet Center.

 

Prodejna v Šestajovicích je poslední nově otevřenou prodejnou v roce 2016. V roce 2017 společnost plánuje rozšiřovat své služby dále. Kompletní přehled prodejen v České republice a na Slovensku lze najít na www.petcenter.cz i www.petcenter.sk.

 

Pet Center otevírá 1. prosince novou prémiovou prodejnu v Šestajovicích

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době jich má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podíli na aktivitě #stopmnozirnam