Spustili jsme nový web

I když se to nezasvěceným možná nezdá, přípravou nového webu jsme strávili řadu týdnů. Změny totiž nejsou jen grafické, ale změnily se především „vnitřnosti“. Důvodem bylo, abychom vám, našim zákazníkům, nabídli co nejlepší služby.
Nový web je tak rychlejší, přehlednější, modernější a umožní nám nabídnout vám ještě více produktů (a samozřejmě za ještě lepší ceny). Co jsou tedy hlavní novinky?

Nové zákaznické účty a historie objednávek

Začneme bohužel trochu nepříjemnou zprávou. Vzhledem k tomu, že jsme přešli na úplně nový program, nebyli jsme schopni přenést bohužel ani původní zákaznické účty ani historii objednávek z původního řešení. Pokud tedy chcete mít na našem webu registraci, musíte ji provést znovu. Za to se omlouváme. Odměnou vám ale bude lepší zákaznické rozhraní, přehlednější historie objednávek, zrychlení opakovaných nákupů a do budoucna i další novinky, které pro vás připravujeme.

Registrovaným uživatelům navíc budeme pravidelně posílat upozornění na zajímavé akce, slevové kupóny a vůbec nabídky, které často nebudou viditelné pro jiné zákazníky, jen pro ty registrované. A to se vyplatí, ne?

Rozšířili jsme možnosti platby

Konečně jsme vyslyšeli vaše přání a vrátili jsme možnost rychlé platby kartou. Všechny objednávky tak můžete obratem zaplatit a nemusíte tak řešit hotovost pro dopravce. Platební brána je naprosto bezpečná, jednoduchá, rychlá a vybrali jsme si ji i proto, že ji využívá řada renomovaných firem – třeba Sazka. Zaplatit kartou se tak u nás rozhodně bát nemusíte.

Skladová zásoba

Nový web znamená i řadu technických zlepšení. Pro vás, jako pro zákazníky bude asi zajímavá aktualizace skladu, kterou nyní provádíme každou hodinu. Na webu tak budeme mít aktuálnější informace o tom, které zboží u nás najdete a v jakém množství.

A co dál?

Spuštění nové webové stránky pro nás není jen radost, ale také spousta starostí. Nejprve chceme odladit co nejvíce chyb, které se v provozu mohou objevit a pak vám nabídnout další funkce, které vás potěší. Co třeba takový věrnostní program? I ten pro vás připravujeme.

Pomůžete nám odhalit chyby?

Žádný nově spuštěný web se neobjede bez chyb, i když bychom si to moc přáli. Proto budeme moc rádi, pokud nám pomůžete odhalit je. Narazili jste na něco, co podle vás nefunguje správně? Myslíte si, že bychom měli něco opravit tak, aby to bylo přehlednější? Na vašem názoru nám záleží! Využijte náš formulář pro nahlášení chyby a my se ji pokusíme odstranit co nejdříve. A aby to nebylo tak úplně zadarmo, tak 10 z vás, kteří nám nějakou chybu nahlásí, pošleme balíček pamlsků pro mazlíčka úplně zdarma!

Výherce vylosujeme v polovině září a budeme je kontaktovat e-mailem. Proto nebojte se a odhalené chybičky nám určitě sdělte. Děkujeme :)

Nahlásit chybu