Starejte se o zuby vašich pejsků!

My lidé si zuby čistíme denně, pravidelně chodíme na prohlídky k zubaři a nedáme dopustit na svěží dech. Věděli jste ale, že podobnou péči je potřeba věnovat také zvířátkům? 

Mezi nejčastější strašáky psích a kočičích tlamiček patří zubní kámen a paradontóza. Že se zoubky není něco v pořádku poznáte většinou na první pohled – mohou mít tmavý odstín, vyskytuje se na nich nažloutlá vrstva, dásně jsou zarudlé nebo z nich teče krev, dech vašeho chlupáče zapáchá.

Problémy řešte včas

Whimzees zdarma

Všechny tyto varovné signály nás upozorňují na problém, který je třeba řešit. A to nejlépe hned, dokud chrup vašeho miláčka nemusí léčit bolestivě (a často i draze) veterinář. Naštěstí existuje celá řada výrobků, které pomáhají problémům se zuby předcházet a korigovat i první drobné obtíže.

Speciální žvýkací pamlsky udržují zoubky silné a bez zubního kamene. K čištění najdete jak pasty pro psy i pro kočky, které nedráždí žaludek při spolknutí, tak celé sady kartáčků a gelů, uzpůsobených pro vašeho chlupáče. Vybírat můžete i mezi dalšími prostředky pro minimalizaci zápachu z tlamiček psů i koček.

Nečekejte na problémy a naučte se jim přecházet. Kompletní nabídku prostředků dentální hygieny najdete tady.