15. listopadu otevíráme novou prodejnu v Trnavě

Praha 14. listopadu 2016: Pet Center, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, otevírá 15. listopadu 2016 novou prodejnu v Trnavském Trnava Retail Park (ulice Vl. Clementisa 7281/41D). V Trnavě to bude již druhá prodejna.

Rosteme, otevíráme nové prodejny v České republice i na Slovensku, do konce roku chystáme otevření ještě dalších prodejen. Snažíme se co nejvíce vyhovět zákazníkům, nabídnout jim odborné poradenství a novinky na trhu v péči o jejich domácí mazlíčky. Těší mě, že můžeme rozšiřovat své působení ve Slovenské republice, říká Dalimil Čech, CEO společnosti.

Nová trnavská prodejna zákazníkům nabídne chovatelské potřeby a živá zvířata, k dispozici jim bude personál, který rád odborně poradí jak s výběrem, tak s následným chovem domácích mazlíčků.

Na Slovensku Pet Center má aktuálně přes třicet prodejen, jejich kompletní přehled můžete najít na www.petcenter.sk i www.petcenter.cz K otevření prodejny patří i výrazné slevy a akční nabídky, které na zákazníky čekají v nejbližších dnech po otevření.

Prodejna Pet Center v pražských Letňanech

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době jich má Pet Center po celé České a Slovenské republice 140. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřelaPsí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podíli na aktivitě#stopmnozirnam.