Dárek pod psa? Vánoce pro kočku!

 Myslete o Vánocích i na zvířecí členy rodiny. Letos to nejenom připomínáme včas, ale máme v obchodech i na e-shopu vhodné dárky pro pejsky, kočky, hlodavce, plazivce, cupitavce, lezavce, šplouchavce a vůbec všechno živé, co vám doma dělá radost. Prostě šťastné a chlupaté, mňoukavé, křoupavé ale i klidně i šupinaté.

Vánoce pro kočku? Povalečku? Toulačku? Nezoufejte. Dárky z našeho sortimentu uspokojíte i tyhle velmi introvertní a náročné mazlíčky. Stejně jako akvarijní rybičky, hady, želvy, křečky, myši, potkany, fretky, činčily či králíky, andulky, papoušky a všechny ty další opeřené krasavce. Ať už umí mluvit nebo jenom štěbetat.

Nevíte si snad s dárkem rady? Zajděte na nejbližší prodejnu, poradíme nejenom s výběrem dárku pro vašeho mazlíčka, ale také s tím co potřebuje a co má nejraději. Jsme tu pro vás, nejenom o Vánocích.

Něco extra? Pokud před Vánoci nakoupíte na vybraných prodejnách nákup v hodnotě nad 1000 Kč, získáte pro svého mazlíčka ještě dárek navíc. Akce platí od 1. prosince do 24. prosince 2016 nebo do vyčerpání zásob na vybraných prodejnách v Praze (viz níže)..

Ještě jedna věc

Máme ještě další skvělou příležitost. Od 1. prosince 2016 spustíme #petselfie soutěž na našem profilu na Facebooku. Každý den vyhraje jedna zvířecí selfie a ve velkém finále se utkají o tří hlavní vítěze, kterým rozdělíme 10 000 Kč. Možná právě 24. prosince dostanete pod stromeček pět tisíc korun.

Už je to vše?

Zdaleka ne. Sledujte do Vánoc náš www.petcenter.cz (ale můžete i Stránku na Facebooku, účet @petcentercz na Twiteru či @petcentercz na Instagramu). Ještě chystáme další výhodné nabídky a akce.

Seznam prodejen, na kterých můžete získat dárek k nákupu nad 1000 Kč