Pet Center a VetPark otevírají již druhou veterinární kliniku, tentokrát v Brně

Praha 14. února 2017 - Společnost Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, a síť pracovišť VetPark nově nabízí služby veterinární kliniky i v Brně, v těsné blízkosti prodejny Pet Center na ulici Heršpické. Ordinační hodiny budou každý den od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 hodin, s pohotovostí otevřenou nonstop. O zvířecí zákazníky se bude s radostí starat veterinářka Alžběta Doktorová a její kolegové Tomáš Slovík a Klára Palicová s týmem sester a externistů, kteří mají se zvířaty mnohaletou praxi.

Nová veterinární klinika na ulici Heršpická 1009/11c v Brně disponuje nejmodernějšími zařízeními a technologiemi, zákazníkům nabízí širokou škálu služeb od složitých a jinde i nedostupných zákroků až po CT vyšetření. V jejím portfoliu služeb se nachází diagnostika, interní, kardiologická a chirurgická ošetření, urgentní medicína včetně možnosti transfúze krve, stomatologické a endoskopické zákroky a další. Do budoucna klinika plánuje škálu svých služeb ještě rozšířit.

Pet Center a VetPark otevírají již druhou veterinární kliniku, tentokrát v Brně

Naším cílem je pro zákazníky vytvořit prostředí, kde se budou moct nejen poradit a pořídit krmení či pamlsky, ale také úspěšně vyřešit problémy jejich domácích mazlíčků, aniž by museli cestovat na několik různých míst. Chceme pro ně vytvořit komplexní zázemí, kde na jednom místě najdou vše potřebné pro kteroukoli životní fázi jejich mazlíčka. Jsme proto rádi, že můžeme veřejnosti představit novou veterinární kliniku v Brně. Všichni naši zákazníci s Věrnostní kartou zde navíc mohou po celý rok 2017 využívat slevu 20 %,” říká Kateřina Holnová, marketingová ředitelka Pet Center.

V brněnském areálu Pet Center se rovněž nachází výcvikové středisko pro psy, největší prodejna chovatelských potřeb ve městě a nově připravovaný druhý pětihvězdičkový psí hotel. Samotná klinika má kromě čekárny a ordinace také rentgenologickou vyšetřovnu, operační sál, hospitalizační místnost a její plocha činí 130 metrů čtverečních.

“Máme velké štěstí, že můžeme dělat práci, která nás baví a naplňuje. Je to samozřejmě náročná profese, ale za nic bych ji neměnila. Jsem ráda, že můžeme pomáhat čtyřnohým kamarádům na výborně vybaveném pracovišti v centru Brna,” uvádí MVDr. Alžběta Doktorová, vedoucí lékařka VetPark Brno.

Síť pracovišť VetPark v současnosti činí 7 poboček v České republice a zahrnuje veterinární nemocnici, kliniky, ordinace a krevní banku. V kombinaci kvalitního technického zázemí a týmu zkušených veterinárních lékařů a specialistů tak VetPark svým pacientům každý den poskytuje špičkovou léčebnou péči a vysoce profesionální služby.

Pet Center a VetPark otevírají již druhou veterinární kliniku, tentokrát v Brně

První veterinární klinika ve spolupráci s Pet Center je v prostorech pražské centrály Pet Center v Horních Počernicích, pro chovatele a jejich zvířata je dostupná od pondělí do pátku od 9:00 do 20:00 hodin, o víkendu pak od 14.00 do 20.00 hodin.

O síti veterinárních pracovišť VetPark

VetPark provozuje v současnosti sedm veterinárních klinik, nemocnic, ordinací a pečovatelských stanic, která svým zákazníkům nabízejí veškerý komfort a servis profesionálních veterinářů s nejmodernějším technickým zázemím.

Kromě všeobecné veterinární péče slouží VetPark také jako referenční pracoviště pro chirurgii, ortopedii včetně artroskopie, operace páteře i mozku. Jako jediní v ČR mají veterinární lékaři VetParku deset let zkušeností s provozováním CT vyšetření. Ve vysoké kvalitě nabízí také vyšetření ultrazvukem včetně echokardiografie. Specializují se na veterinární onkologii, včetně náročných operací nádorů mozku a páteře. Zajišťují také  stomatologii, včetně ortodontických ošetření, a kryochirurgii užívanou k odstranění neoperabilních tumorů v dutině ústní. Na klinikách VetPark je ročně provedeno více než 2000 chirurgických zákroků.

Každodenním posláním VetParku je poskytovat pacientům veterinární péči na základě nejvyšší úrovně poznání dosaženého ve světové veterinární vědě. K tomu dopomáhá nepřetržité vzdělávání lékařů, spolupráce s předními specialisty v daných oborech a nadstandardně vybavená pracoviště.

​Více o VetParku naleznete zde: http://www.veterina-vetpark.com, www.vetpark.cz

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

Společnost vznikla v roce 1991 a v současné době má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150 prodejen. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk).

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podílí na aktivitě #stopmnozirnam.