Zveme na VIP nákup s Rudou a Klárou

V červnu vás zveme na výjimečný VIP nákup s Rudou Desenským a Klárou Vodičkovou z pořadu Kočka není pes. Dvakrát v Praze, dvakrát v Brně na naších prodejnách, pouze pro členy našeho věrnostního programu. Kapacita omezena, takže neváhejte a velmi rychle se zaregistrujte

15. června v Praze v OC Nový Smíchov, 22. června v Brně na Heršpické se můžete potkat s Rudou i Klárou, odborníky na psí a kočičí výchovu, chov i soužití s lidmi. Celou hodinu budete mít Rudu i Kláru k dispozici, stejně tak náš odborný personál a kompletní sortiment naší prodejny.  

Jedinečná příležitost setkání s odborníky

Ruda Desenský je nesmlouvavý, svérázný, velice osobitý muž, který neváhá neposlušné „páníčky“ zkropit sprškou své drsné ironie. Ruda je jednoznačně mediálně nejzajímavější osobností české kynologie, za dobu své praxe nabyl mnoho zkušeností, jeho metody jsou většinou absolutně přirozené a jednoduché.

Klára Vodičková je v podstatě úplný protipól Rudy, jedno však mají společné a to je láska ke zvířatům a jejich vnímání, že psi i kočky jsou vždy přáteli. Elegantní, milá mladá žena s obrovskou empatií. Dochází do rodin, kde pomáhá s nápravou projevů občas prazvláštního chování domácích koček. Pracuje jako trenérka různých druhů zajímavých zvířat v zoologické zahradě.

Na závěr vám dáme dárek Huhubamboo SuperStick 7 days. Samozřejmě, pro kočku či pro psa..

Termíny a místo konání

Neváhejte! Kapacita je omezená, na každé hodinové setkání s Rudou či Klárou může přijít pouze 30 účastníků. Pokud snad máte kočku i psa, tak se vůbec nebojte přijít jak na Rudu, tak na Kláru. A už vůbec se svého miláčka přivést.

V Praze v OC Nový Smíchov se VIP nákup s Rudou: 15. června od 20:00 a 21:00 hodin.

V Brně na Heršpické se VIP nákup s Rudou: 22. června od 18:00 a 20:00 hodin.

V Brně na Heršpické se VIP nákup s Klárou: 15. června od 18:00 a 20:00 hodin.

V Praze v OC Nový Smíchov se VIP nákup S Klárou: 22. června od 20:00 a 21:00 hodin.

Zveme na VIP nákup s Rudou a Klárou

Jak se můžete zúčastnit?

Kapacita je omezena, neváhejte a velmi rychle se zaregistrujte. Účast vám potvrdíme e-mailem a vy si na akci nezapomeňte přinést Kartu Věrného páníčka. Pokud ji snad nemáte, tak si ji do té doby můžete snadno opatřit na kterékoliv z našich prodejen.

POZOR: Bez karty a bez potvrzené registrace se na setkání s Rudou či Klárou nedostanete.