Vyzkoušejte psí hotel a školku za stovku

Plánujete dovolenou, ale  svého pejska nemůžete vzít s sebou? Čekají vás dlouhé dny v práci a nechcete ho nechat samotného doma? Dopřejte mu zábavu v našem Psím hotelu! 

Čeká ho zde venkovní i vnitřní herna, klidové pelíšky, animační program a spousta psích kamarádů. Pejsek tady může pobýt přes noc, nebo jen v rámci školky na hlídání přes den. Rádi si pro něj k vám přijedeme psím autobusem a dopravíme vám ho kamkoliv zpět. A samozřejmostí jsou pravidelné informace o tom, jak se váš hafan má! 

Lákají vás služby hotelu nebo školky? V dubnu máte jedinečnou příležitost je vyzkoušet! Připravili jsme pro vás totiž speciální akci k vyzkoušení našich služeb. Do hotelu nebo do školky můžete v dubnu přivést svého pejska na celý den jen za "stovku". 

Jak na ubytování na zkoušku? 

Kontaktujte přímo Psí hotel na těchto stránkách. Potvrďte si dostupnost vámi vybraného termínu a nahlaste, že máte zájem o ubytování na zkoušku za "stovku". Pak už jen zbývá vašeho chlupáče dopravit nebo nechat vyzvednout psím autobusem a zábava může začít! 

Podmínkou ubytování je dobrý zdravotní stav psa, pravidelné očkování a odčervení. Pejsky lze ubytovávat od 3 měsíců věku, fenky nehárající. Nezapomeňte s sebou vzít i očkovací průkaz.