NutriBird G14 - Tropical 10 kg

Kód: 342242
Doprava zdarma
Značka: Versele-Laga
1 699 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Kompletní výživné krmivo C15 od VL Nutri Bird je určeno pro středně velké papoušky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NutriBird G14 - Tropical 10 kg

G14 Tropical svým složením splňuje vše, co vaši ptáci potřebují. Je beze zbytku jedlé, předchází vybíravému stravovacímu chování ptáků. Obsahuje vybraná zrna, ovoce a arašídy. S přírodními minerály jílu a prebiotiky podporuje dobré zažívání a chrání před střevními poruchami.

  • G14 Tropical od NutriBird, vícebarevné udržovací krmivo
  • Určeno pro středně velké papoušky
  • Jedlé beze zbytku
  • Obsahuje vybraná zrna, ovoce a arašídy
  • Chrání před střevními poruchami
  • Obsahuje minerály, jíl a prebiotika
  • Doporučují veterináři i špičkoví chovatelé

Velikost balení: 10 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro ptáky
Hmotnost: 10.24 kg
Osobní odběr: Pet Center Kladno Central

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.