Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Postroj Huhubamboo červený 1,2 x 35/55 cm

Kód: 331862
269 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Designový postroj z unicolor kolekce je ideální pro každodenní venčení nebo sportovní aktivity.  Je praktický, pevný a s nastavitelnými bederními i hrudními popruhy. Kovový kroužek slouží k připnutí vodítka. Hodí se do každého počasí. Vyrobeno z kvalitního materiálu, 100% nylonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postroj Huhubamboo červený 1,2 x 35/55cm

Designový postroj z unicolor kolekce je ideální pro každodenní venčení nebo sportovní aktivity.  Je praktický, pevný a s nastavitelnými bederními i hrudními popruhy. Kovový kroužek slouží k připnutí vodítka. Hodí se do každého počasí. Vyrobeno z kvalitního materiálu, 100% nylonu. Vyberte si z naší UNIcolor řady to pravé právě pro vás. 

  • Designový postroj

  • S nastavitelnými bederními i hrudními popruhy

Rozměry: 1,2 x 35/55 cm. 

Barva: Červená.

Materiál: Nylon

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postroje pro psy
Hmotnost: 0.077 kg
Velikost psa: střední
Osobní odběr: Pet Center Olomouc Šantovka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.