PRO PLAN ADULT Dog Biscuits losos 400 g

Kód: 216028
139 Kč
Dostupné na prodejně (19 ks)

Chutné a zdravé sušenky pro dospělé psy všech velikostí jsou ideální odměnou za jakékoliv žádoucí chování. Obsahují dehydrované bílkoviny z lososa, vápník a vitamin D.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO PLAN ADULT Dog Biscuits losos

Chutné a zdravé sušenky pro dospělé psy všech velikostí jsou ideální odměnou za jakékoliv žádoucí chování. Obsahují dehydrované bílkoviny z lososa, vápník a vitamin D. Kromě toho, že skvěle chutnají, napomáhají také udržovat zdravé zuby a dásně.

  • Křupavé a chutné pamlsky v podobě kostiček
  • Vhodné pro dospělé psy všech velikostí
  • Ideální jako odměna při tréninku či za jakékoliv žádoucí chování
  • Sušenky můžete snadno rozlomit na dvě části, a mít tak 2x víc pamlsků
  • Svým složením a texturou napomáhají udržovat zdravé zuby a dásně
  • Váha jednoho kousku je přibližně 10 g

Složení: Pšeničná mouka (30 %), rýže (14 %), dehydrované lososí bílkoviny (7 %*), kukuřičná lepková moučka, pšenice (4 %), vedlejší výrobky živočišného původu, pšeničná lepková moučka, živočišný tuk, minerální látky, sójový olej, kvasnice.

*Odpovídá 14 % dehydrovaného lososa.

Analytické složky: Protein 22,8 %, obsah tuku 8,0 %, obsah anorganických látek 7,0 %, hrubá vláknina 1,2 %, vápník 1,0 %.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 5.10.2022
Pejskovi moc chutná, takže spokojenost.
5
Avatar autora | 14.3.2021
+ super

nemám co podotknout

VYBERTE SI NEJVHODNĚJŠÍ KRMIVO PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Sortiment krmiv PURINA® PRO PLAN® byl vytvořen na základě vědeckých poznatků a důvěřují mu profesionálové v oblasti veterinární péče. Zahrnuje krmiva, které uspokojí specifické nutriční nároky téměř každého psa a kočky.

​PROČ ZVOLIT KRMIVA PURINA® PRO PLAN®?​ Sortiment dietních krmiv PURINA® PRO PLAN® je založen na několika desetiletích průkopnického vědeckého výzkumu – a také na nadšení, s nímž se zavazujeme měnit k lepšímu životy domácích mazlíčků i jejich majitelů.

PÉČE O NOVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA. Příchod nového štěněte nebo kotěte do rodiny je úžasný zážitek. Pomocí tohoto harmonogramu budete mít jasno v tom, jak se o nové členy domácnosti starat, a to až do jejich dospělosti – obsahuje tipy týkající se výživy zvířat a péče o ně, a také vědecké poznatky o jejich vývoji.

Receptury PURINA® PRO PLAN® byly inovovány v souladu s nejnovějšími výsledky studií společnosti PURINA® – krmiva této řady jsou dnes dostupné pro každého. Hledání optimálního řešení výživy psů je pro nás celoživotním cílem. Jako majitelé a milovníci psů neustále hledáme a nacházíme nové způsoby, jak zvyšovat kvalitu života našich čtyřnohých přátel. Kvalitní a bezpečné suroviny jsou pro krmiva PURINA® PRO PLAN® tou nejvyšší a nezpochybnitelnou prioritou.