Orthosan V Forte antiparazitní šampon

Orthosan V Forte antiparazitní šampon

Orthosan V Forte antiparazitní šampon

Orthosan V, pěnový antiparazitní šampon pro psy a kočky k hubení blech, klíšťat a vší. Jen asi 10% bleší populace žije na zvířeti, a 90% v jeho okolí, proto je velmi důležité vyhubení parazitů v okolí zvířete a držení zvířete minimálně rok v prevenci.
Nebylo vloženo žádné hodnocení. Hodnocení produktu
Naše cena
129,00 Kč
Bez DPH 106,61 Kč
Kód
212803
EAN
8590005754876
Výrobce
Vyprodáno

Ostatní s tímto produktem zakoupili

  Popis produktu

  Orthosan V Forte antiparazitní šampon
  Orthosan V, pěnový antiparazitární šampon pro psy a kočky k hubení blech, klíšťat a vší. Obsahuje provitamín B5 zlepšující vzhled srsti a urychlující hojení ran a podráždění vyvolaných ektoparazity. Nedráždí pokožku zvířat.

  Účinná látka: Carbaryl

  Návod k použití: Před použitím důkladně protřepejte. Rovnoměrně naneste pěnu na mokrou srst a rozetřete ji tak, aby pronikla až na pokožku po celém těle. Nechejte 2 - 3 minuty působit, pak zvíře důkladně opláchněte teplou vodou. Chraňte oči a nos zvířete před zasažením. Pokud je to možné, nechejte zvíře přirozeně oschnout a poté ho vykartáčujte. Na závěr oči vypláchněte borovou vodou a tlapky ošetřete dětským olejem. Další aplikaci neprovádějte dříve než za 7 dní.

  Důležitá informace: Jen asi 10% bleší populace žije na zvířeti, ale naproti tomu 90% v jeho okolí. Hubení parazitů v okolí zvířete je tedy nezbytným předpokladem pro úspěšné ošetřování.

  Hodnocení uživatelů