Sera sedmidenní krmivo v tabletě Holiday 10 tbl.

Kód: 215598
389 Kč
Dostupné na prodejně (>20 ks)

Sera Holiday je zcela nový typ rybího krmiva, které bude krmit vaše ryby po dobu vaší nepřítomnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera sedmidenní krmivo v tabletě Holiday 10 tbl.

Sera Holiday je zcela nový typ rybího krmiva, které bude krmit vaše ryby po dobu vaší nepřítomnosti.

Každý akvarista zná ten problém: Potřebujete být na několik dní pryč, ale necítíte se dobře, když péči o své ryby přenecháte na někoho bez zkušeností s akváriem. Sera Holiday je skvělým řešením. 

Díky vylepšeným výrobním technologiím Sera vyvinula vysoce kvalitní a výživné krmné tablety, které ve vodě zůstanou pevné po celých 7 dní – a nerozloží se.

Hodnotné složení krmiva Sera Holiday je postupně uvolňováno tak, že je ryby mohou vrstvu po vrstvě odkusovat.

Vybrané suroviny, včetně vysoce kvalitních bílkovin a důležitých minerálů, zajistí, že všechny okrasné rybky ve společných nádržích rády Sera holiday přijmou za potravu.

Tablety Sera Holiday neobsahují žádné nestravitelné pojící látky, a zároveň jsou 100% krmivem.

  • Ideální krmivo na dobu, kdy nemůžete své ryby krmit
  • Obsahuje kvalitní suroviny: bílkoviny a minerály
  • Neobsahuje žádné nestravitelné pojící látky a je 100% krmivem

Složení: kasein (sýrovina), rybí moučka, slávka zelenoústá, vrbová kůra. Barviva schválena EU.

Analytické složky: bílkoviny 54,3%, tuky 7,8%, vláknina 26,9%, vlhkost 10,5%, popel 4,7%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmení pro akvarijní rybičky
Hmotnost: 0.056 kg
Akvaristika druh: sladkovodní
Akvaristika použití: speciální
Osobní odběr: Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Olympia, Pet Center Brno Slatina, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Černý Most, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Most - Extra Obchodní Park, Pet Center Frýdek Místek - Frýda, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Opava Silesia Tesco, Pet Center Ostrava Géčko, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Plzeň Albert, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Praha Arkády, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Čestlice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha 4 - DBK, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha Flora, Pet Center Praha Globus Zličín, Pet Center Praha Harfa, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha Ládví, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Říčany, Pet Center Praha 6 - Šestka, Pet Center Praha Smíchov, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Uherské Hradiště, Pet Center Uherský Brod, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Zlín Billa, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center Havlíčkův Brod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.