Sera základní krmivo pro mořská akvária Marin Granulat 250 ml

Kód: 202246
499 Kč
Skladem (>20 ks)

Sera Marin Granulat je základní krmivo pro mořská akvária. Měkké a pomalu se potápějící granulky jsou ideální základní potravou pro všechny mořské ryby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sera základní krmivo pro mořská akvária Marin Granulat 250 ml

Sera Marin Granulat je základní krmivo pro mořská akvária.

Měkké a pomalu se potápějící granulky jsou ideální základní potravou pro všechny mořské ryby.

Obsahuje mořské krmné organismy a vysokou hladinu omega 3 a 6 masných kyselin, minerálů a jódu.

Obzvláště dobře je přijímáno i rybami čerstvě importovanými, které nikdy před tím nebyly krmeny průmyslově vyráběnými krmivy.

  • Bez barviv a konzervačních látek
  • Přírodní ingredience: mořské řasy bohaté na jód, spirulina a krill
  • Podporuje zdravý rozvoj, krásné vybarvení a odolnost proti nemocem
  • Granulky pomalu klesají na dno, díky tomu neznečišťují vodu. Zároveň jsou rychle vláčné

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie úspěchu firmy Sera začala před více než čtyřiceti lety: 1970 založil Josef Ravnak – který si díky prodeji živého krmení pro akvária udělal dobré jméno – vlastní firmu. Nejdříve pracoval samostatně a postupně vybudoval podnik, který je špičkovým dodavatelem v oblasti akvaristiky, zahradních jezírek a terárií. Dnes dodává tradiční rodinná firma kvalitní krmiva, výrobky pro péči a technické výrobky do více než 80 zemí a má zastoupení na téměř všech kontinentech. Vedle centrály v Heinsbergu má sera také další zastoupení v USA, Francii, Itálii, Česku a Číně. Celosvětově zaměstnává více jak 200 spolupracovníků.

Hlavní oblasti je, tehdy jako dnes, oblast krmiv. S jedinečným zpracováním vakuového mrazení změnila sera v 70tých letech celý obor. Poprvé bylo možno konzervovat různá krmná zvířata jako např. patentky nebo nitěnky při zachování živin a vitamínů. Kvalitní druhy krmiv firmy sera se rychle staly synonymem kvality, spolehlivosti a správné výživy. Dobrým příkladem je Sera Vipan. V sortimentu již od roku 1972, patří ještě dnes mezi vločková krmiva klasik a je jeden z nejprodávanějších.

Portfolio produktů pro akvaristiku bylo neustále optimalizováno a rozšiřováno. Oblast péče o vodu a rostliny jakož i léčivé prostředky pro okrasné ryby se rozvinuly mezi další důležité pilíře podniku. Vedle expertní znalosti oblasti akvaristiky, má Sera také dlouholeté zkušenosti a kompetenci v oblasti zahradních jezírek a také terárií. Koncem sedmdesátých vznikl rozsáhlý program pro jezírka sestávající z krmiv, regulátorů vody a prostředků na péči. Sortiment také obsahoval výrobky pro želvy a další plazy.

Navíc přidala Sera do své nabídky v 80. a devadesátých letech technické výrobky, jako filtry a filtrační média, měřicí přístroje pro hodnoty vody, také systém osvětlení a topení do akvárií. V současné době obsahuje sortiment Sera téměř kompletní program navzájem sladěných výrobků pro oblast sladkovodní a mořské akvaristiky, zahradních jezírek a terárií.