Versele-Laga Nature Re-Balance kompletní krmivo pro králíky 700g

Versele-Laga Nature Re-Balance kompletní krmivo pro králíky 700g

Versele-Laga Nature Re-Balance kompletní krmivo pro králíky 700g

Kompletní krmivo pro králíky. Přírodní směs obohacená na bylinky, dodává všechny nezbytné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny.
Nebylo vloženo žádné hodnocení. Hodnocení produktu
Naše cena
159,90 Kč
Bez DPH 139,04 Kč
Kód
304762
EAN
5410340613528
Vyprodáno

Ostatní s tímto produktem zakoupili

  Popis produktu

  Versele-Laga Nature Re-Balance kompletní krmivo pro králíky 700g
  Kompletní krmivo přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám králíků a zakrslých králíků.

  Odlehčené a vyvážené složení spolu s absencí obilných zrn je obzvláště vhodné pro jedince náchylné k alergiím. Je však také ideální pro starší králíky, málo aktivní králíky nebo králíky s nadváhou. Tato prémiová čistě přírodní směs dodává všechny nezbytné živiny, vitamíny, minerály a aminokyseliny, které váš mazlíček potřebuje ke zdravému a spokojenému životu. Cuni Nature Re-Balance obsahuje extra porci vlákniny, bylinky, zeleninu a navíc také zdraví prospěšná nutraceutika. Ta podporují správné zažívání, zdravý chrup, zářivou srst a pevné zdraví. Velká rozmanitost použitých surovin zaručuje výtečnou chuť a vynikající příjem. Toto krmivo je zcela bez lisovaných pelet!

  Krmný návod: v závislosti na velikosti, plemeni a věku králíka doporučujeme podávat denně 50 až 80 g.

  Složení: vedlejší výrobky zeleninového původu, zelenina, zeleninové bílkovinné extrakty, minerály, semena, kvasnice, frukto-oligosacharidy, bylinky, výtažek z aksamitníku, calendula, řasy, jukový extrakt, mannan-oligosacharidy, výtažek z hroznových jadérek.

  Jakostní znaky: proteiny 13,5%, tuky 3%, vláknina 15%, popeloviny 7%, vápník 0,9%, fosfor 0,6%, mMethionin 0,31%, lysin 0,71%, vitamin A 16000 m.j./ kg, vitamin D3 1500 m.j./ kg, vitamin E 40 mg / kg, vitamin C 45 mg / kg, měď jako síran měďnatý 14 mg / kg.

  Hodnocení uživatelů