Vitakraft Vita Garden plněný kokos 1/2 s moučnými červy

Kód: 343348
75 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Doplňkové krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy, které je vhodné pro celoroční přikrmování zahradního ptactva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitakraft Vita Garden plněný kokos 1/2 s moučnými červy

Doplňkové krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy, které je vhodné pro celoroční přikrmování zahradního ptactva. Dokonale přizpůsobené potřebám mnoha druhů divokého ptactva. S cennými živinami a vitaminy a bez cukru.

  • Pro volně žijící ptáky
  • Bez cukru
  • Bez barviv a konzervačních látek

Složení s hmyzem: obiloviny, oleje a tuky, semena, ořechy, vedlejší produkty rostlinného původu, hmyz (mouční červi 1,3 %)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vitakraft je německý výrobce krmiv a pochoutek se 185 letou tradicí. To, co tehdy začalo v malé vesnici nedaleko Brém se vyvinulo v jednu z neúspěšnějších korporací v odvětví domácích mazlíčků. „Z lásky“ je hlavní filozofií Vitacraftu. Přibližně 1100 zaměstnanců v celém světě denně vyrobí a prodá asi 1,2 mil. vysoce kvalitních produktů určených pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Víme o speciálních potřebách vašich mazlíčků od energetického krmiva pro ptáky až po pochoutky pro psy. Zaměřujeme se na kvalitu, udržitelnost a zkušenosti. Vyrostly s námi generace zvířat. Používáme pouze přírodní suroviny v nejvyšší kvalitě, ať jsou to zrniny, ovoce a zelenina, bylinky nebo maso. Děláme to prostě „s láskou“ a přinášíme radost všem zvířatům, ať už chovaným doma nebo žijícím ve volné přírodě.