Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Vitakraft Vita Garden plněný kokos 1/2 s moučnými červy

Kód: 343348
75 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Doplňkové krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy, které je vhodné pro celoroční přikrmování zahradního ptactva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitakraft Vita Garden plněný kokos 1/2 s moučnými červy

Doplňkové krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy, které je vhodné pro celoroční přikrmování zahradního ptactva. Dokonale přizpůsobené potřebám mnoha druhů divokého ptactva. S cennými živinami a vitaminy a bez cukru.

  • Pro volně žijící ptáky
  • Bez cukru
  • Bez barviv a konzervačních látek

Složení s hmyzem: obiloviny, oleje a tuky, semena, ořechy, vedlejší produkty rostlinného původu, hmyz (mouční červi 1,3 %)

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro ptáky
Hmotnost: 0.272 kg
Druh ptáka: venkovní ptactvo
Typ: plněný kokos
Osobní odběr: Pet Center Havlíčkův Brod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vitakraft je německý výrobce krmiv a pochoutek se 185 letou tradicí. To, co tehdy začalo v malé vesnici nedaleko Brém se vyvinulo v jednu z neúspěšnějších korporací v odvětví domácích mazlíčků. „Z lásky“ je hlavní filozofií Vitacraftu. Přibližně 1100 zaměstnanců v celém světě denně vyrobí a prodá asi 1,2 mil. vysoce kvalitních produktů určených pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Víme o speciálních potřebách vašich mazlíčků od energetického krmiva pro ptáky až po pochoutky pro psy. Zaměřujeme se na kvalitu, udržitelnost a zkušenosti. Vyrostly s námi generace zvířat. Používáme pouze přírodní suroviny v nejvyšší kvalitě, ať jsou to zrniny, ovoce a zelenina, bylinky nebo maso. Děláme to prostě „s láskou“ a přinášíme radost všem zvířatům, ať už chovaným doma nebo žijícím ve volné přírodě.