Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

WHISKAS kapsička Drůbeží výběr ve šťávě BONUS 12 pack 1200 g

Kód: 339138
169 Kč
Skladem (>20 ks)

Kapsičky WHISKAS jsou plnohodnotným jídlem, bez umělých barviv, příchutí a konzervačních látek. Vaše kočka má tak zajištěný pestrý a vyvážený jídelníček. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

WHISKAS kapsička Drůbeží výběr ve šťávě BONUS 12 pack 1200 g

Kapsičky WHISKAS jsou plnohodnotným jídlem, bez umělých barviv, příchutí a konzervačních látek. Vaše kočka má tak zajištěný pestrý a vyvážený jídelníček. Kapsičky obsahují zinek pro hladkou srst a pokožku bez problémů. Vyvinuto ve spolupráci s výzkumným veterinárním centrem WALTHAM® - vedoucí světovou autoritou ve výživě a péči o malá zvířata. Kapsičky jsou vhodné pro kočky starší 1 roku. Kapsičky servírujte kočičím miláčkům v pokojové teplotě. Vaše mlsná kočka ocení 4 druhy masa baleného po 100 g - 3x kachní maso, 3x drůbeží maso, 3x krůtí maso, 3x kuřecí maso. 

  • Kompletní a vyvážená strava vhodná pro kočky starší 1 roku.
  • Krmivo obsahuje všechny základní složky pro podporu zdraví.
  • Obsahuje také zinek pro hladkou srst a pokožku.
  • V balení šťavnaté masové kousky.
  • Bez umělých barviv, příchutí a konzervantů.

Velikost balení: 12 x 100 g

Složení: 

S kuřecím masem: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % kuřecího masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
S kachním masem: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % kachního masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
S drůbežím masem: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % drůbežího masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
S krůtím masem: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % krůtího masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry.

Analytické složky: Protein: 8 %, obsah tuku: 4.7 %, obsah anorganických látek: 1.7 %, hrubá vláknina: 0.3 %, vlhkost: 84 %.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin B₁: 28.6 mg, Vitamin D₃: 250 m.j., Vitamin E: 19 mg, Anhydrid jodičnanu vápenatého: 0.3 mg, Síran měďnatý pentahydrát: 10 mg, Síran železnatý monohydrát: 31,7 mg, Síran manganatý monohydrát: 5.9 mg, Síran zinečnatý monohydrát: 41.8 mg.

m.j.=mezinárodní jednotka

Krmný návod: 

Doporučujeme postupný přechod na nové krmivo. U koček s nadváhou snižte denní množství krmiva. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Podávejte při pokojové teplotě, nabídněte vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsičky pro kočky
Hmotnost: 1.2 kg
Druh masa: kuřecí
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk kočky: dospělá
Velikost balení: 1200 g
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.11.2020
Naše kočičky Whiskas kapsičky milují.
5
Avatar autora | 26.11.2020
+ Pro naši kočku to je lahůdka, dostává ji každé ráno a už na ni čeká u lednice a tak dlouho se na lednici dívá, dokud kapsičku nedostane. Pak je spokojená.

5
Avatar autora | 6.11.2020
+ Kočindě chutná

Kočičí krmivo Whiskas® výborně chutná, a obsahuje i všechny živiny, vitamíny a minerály pro nabitý kočičí den. Kočičí nároky na výživu se mění spolu s tím, jak kočky rostou a stárnou: naše krmivo je naplňuje v každé životní etapě. Koťata rostou patnáctkrát rychleji než lidské děti, proto potřebují krmivo ušité na míru jejich jedinečným potřebám a chutím. Nabízíme výběr z široké řady suchého a mokrého krmiva, od křupavého po měkčí a lahodné.

 

Ať je vaše kočka v kterékoliv životní etapě, u nás najdete spoustu tipů, jak ji udělat šťastnou. Kočky nemohou odolat krmivu Whiskas®. Každá porce je pečlivě vyvážena tak, aby obsahovala všechny živiny, vitamíny a minerály, které vaše kočka potřebuje a navíc chutná úžasně.