Akvárium BIORB CUBE LED transparent 30 l

Kód: 342824
Doprava zdarma
Značka: Biorb
6 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Stylové designové akvárium značky BiOrb je vyrobeno z akrylu. Akvarijní set obsahuje kompletní vybavení potřebné k provozu. LED osvětlení. Snadná údržba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvárium BIORB CUBE LED transparent 30l

Akvarium je vyrobeno z čirého akrylátu, který se vyznačuje vysokou odolností vůči poškození a zároveň lepší průhledností než má běžné sklo. Tento akrylát má lepší také izolační vlastnosti a k vyhřátí Vašeho akvária budete potřebovat minimální množství energie. Vzduchem poháněný filtr vytváří silný proud vody a je tak skvělým okysličovačem vody. Proudící voda zachycuje odpad a filtruje jej přes keramická média ve filtru. Díky okysličování budou mít Vaše rybky k dispozici zdravou vodu.

  • Lepší odolnost, průhlednost i izolační vlastnosti než sklo
  • Účinný filtr ve vzduchovém čerpadle
  • LED osvětlení
  • Snadná údržba

Materiál: akryl

Velikost akvária:  32x32x34,5 cm, objem 30 l

Balení obsahuje: kompletní vybavení potřebné k provozu akvária.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvária a akvarijní sety
Hmotnost: 8 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha OC Stromovka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.