Akvárium BIORB LIFE MCR clear 60 l

Kód: 342838
Doprava zdarma
Značka: Biorb
12 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

BiOrb LIFE 60 l je akvárium vhodné pro mírné druhy sladkovodních rybek. Filtr je umístěn na dně akvaria, světlo na dálkové ovládání může mít díky technologi MCR až 16 barev. Rozměry Š42xH28xV62 cm, objem 60 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvárium BIORB LIFE MCR clear 60 l

Filtr je umístěn na spodu akvária, kam přirozeně přichází veškerý nepořádek. Voda je navíc hnána neustále dokola. Sbírá všechny nečistoty a vhání je do filtrace. Nečistoty jsou pak zadržovány v houbovitém filtru, kterým voda protéká a okysličená se vrací zpět trubičkou. Technologie MCR umožňuje rozsvítit akvárium 16 různými barvami. Mohou být ovládány dálkově a načasovány ve 4 časových cyklech.

  • Určeno mírným druhům sladkovodních rybek
  • Filtr na dně akvária
  • Světlo technologie MCR

Materiál: akryl

Velikost akvária: Š42xH28xV62 cm, objem 60 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvária a akvarijní sety
Hmotnost: 13 kg
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.