Akvárium BIORB TUBE LED bílé 35 l

Kód: 342814
Doprava zdarma
Značka: Biorb
9 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Moderní, vysoce kvalitní akvárium BIORB TUBE LED je vyrobeno z akrylu, který má odolnost 10x vyšší než obyčejné sklo a je také průhlednější. Akrylová pryskyřice uchovává i teplo lépe než sklo, na vytápění spotřebujete méně energie. Luxusní akvárium nepotřebuje téměř žádnou údržbu, je ideální pro chov malých rybek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvárium BIORB TUBE LED bílé 35 l

Všechna biOrb akvária jsou vybavena filtrem umístěným na dně akvária, na místě, kde se pevný odpad přirozeně usazuje. Filtr tedy pracuje tam, kde je nejvíce nečistot. 

  • Luxusní akvárium s plnou výbavou
  • Materiál akryl 10x odolnější než sklo
  • Lépe uchovává i teplo
  • Určeno pro chov malých rybek
  • Minimální údržba
  • Návod přiložen

Balení obsahuje: LED osvětlení, keramická média, 12 V nízkonapěťové vzduchové čerpadlo, 12 V transformátor, vodní kondicionér a pročišťovač vody, filtrační vložku a vzduchovací kámen

Materiál: akryl

Rozměry: Ø 41 cm, výška 36,9 cm

Objem: 35 l

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvária a akvarijní sety
Hmotnost: 9 kg
Druh: akvárium
Osobní odběr: Pet Center Praha 9 - Horní Počernice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.