Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

ALAVIS Sanicell

Kód: 342621
619 Kč
Dostupné pouze na prodejně (20 ks)

Přípravek pro psy a kočky na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů. Obsah 60 kapslí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALAVIS Sanicell

Sanicell™ je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+, které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují, přičemž je tato směs obohacena o vitamin C a selen. Hlavní význam těchto látek je v posílení imunity organismu, zvýšení ochrany před nádorovými onemocněními a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě. Přípravek se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Kromě toho je také silným antioxidantem, čímž brání rozmnožení volných radikálů. Dále je také prokazatelně účinným prostředkem potlačujícím proces rozvinutí zánětů.

Mezi specifické účinky Sanicellu™ patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi (tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané, neboť podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty jeho součástí.

  • pomáhá zpomalovat rychlost nadměrného a neřízeného buněčného dělení
  • podporuje správnou fyziologii buněk
  • podporuje činnost tzv. přirozených zabíječů (NK buněk)
  • pomáhá potlačovat zánět
  • je silným antioxidantem
  • zesiluje apoptózu (přirozený naprogramovaný zánik) rakovinotvorných bu­něk
  • podporuje inhibici metastáz
  • podporuje činnost jater a nervových buněk

Obsah: 60 kapslí

Složení:
patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+,vitamin C, selen, uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, želatina obsahující oxid titaničitý, stearan hořečnatý

Dávkování a způsob užití

Denní dávka podle hmotnosti psa či kočky:
1 - 5 kg 1/2 kapsle
5 - 10 kg 1 kapsle
10 - 20 kg 2 kapsle
20 - 30 kg 3 kapsle
30 - 40 kg 4 kapsle
40 - 50 kg 5 kapsle
50 - 60 kg 6 kapsle
60 - 70 kg 7 kapsle
70 a více kg 8 kapslí.
 
Kapsle se podávají denně dle doporučeného dávkování do tlamy zvířete či s kouskem potravy. Kapsli je možné rozdělat a obsah smíchat s vodou či s kouskem potravy. Přípravek podávejte alespoň 30 minut před podáním stravy.
Délka užívání není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.
 

Upozornění

Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. V případě, že Váš pes nebo kočka užívá léčivý přípravek, doporučujeme před podáním přípravku konzultaci s veterinárním lékařem.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EM Avatar autora | 2.9.2022
Velká spokojenost. Pes po operaci nádoru s nejasnou prognózou. Lékař odhadl dožití na několik měsíců. Teď po roce užívání je zatím bez problémů. Takže preparát asi funguje (zvýšení imunity).

Název Alavis se v průběhu mnoha let stal označením kvality veterinárních přípravků. Alavis však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu, je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Alavis vytváří spolu se svou sesterskou společností Barnys jedny z nejkvalitnějších veterinárních přípravků ve formě prášku a tablet na českém trhu. Pravidelně se věnuje výzkumům v oblasti veterinární péče, díky čemuž přichází s jedinečnými přípravky pro léčbu i prevenci nejrůznějších onemocnění. Alavis tablety pomáhají proti nejrůznějším zdravotním komplikacím jako jsou problémy s klouby a celým pohybovým aparátem, problémy s trávením nebo kožní problémy.

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat. Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České republice v prodeji již od roku 2003. Splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti. Přípravky ALAVIS™ mají: Prověřenou kvalitu, Vysoký obsah účinných látek, Ověřené složení pro maximální účinek, Unikátní suroviny chráněné patentem.

Z hlediska použití, veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, osvěžující, vzpružující a utišující účinek, mohou napomáhat, usnadňovat a podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat.