ALAVIS Single Maxík 600g

Kód: 342616
779 Kč
Skladem (>20 ks)

ALAVIS Single Maxík 600 g je vhodný pro psy jako doplněk léčby degenerativního a zánětlivého postižení pohybového aparátu (artróza, artritida).

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALAVIS Single Maxík 600 g

ALAVIS Single Maxík 600 g pomáhá při léčbě degenerativního a zánětlivého postižení pohybového aparátu (artróza, artritida). Podílí se na odbourání poškozené kloubní tkáně, zmírňuje alergické projevy, prospívá srsti i kůži. pozitivní vliv na vazy a šlachy, potlačuje záněty a bolesti. Obsahuje základní stavební látky kostí, kloubních chrupavek a pojivových tkání. Při kloubních obtížích je vhodné ALAVIS™ Single Maxík podávat spolu s chondroprotek­tivními přípravky např. ALAVIS™ Kloubní výživa. Velikost balení: 600 g prášku. Dávkování podle hmotnosti psa najdete v příbalovém letáku.

  • Podílí se na odbourání poškozené kloubní tkáně.
  • Zmírňuje alergické projevy, prospívá srsti i kůži.
  • Vliv na vazy a šlachy.
  • Potlačuje záněty a bolesti.
  • Při kloubních obtížích podávejte např. spolu s např. ALAVIS™ Kloubní výživa.
  • Dávkování podle hmotnosti psa najdete v příbalovém letáku.

Hmotnost: 600 g

Dávkování pro střední plemena od 15 do 25 kg - 1/4 odměrky denně.
Pro velká plemena od 25 do 35 kg - 1/3 odměrky denně, od 35 do 45 kg - 1/2 odměrky denně.
Pro obří plemena od 45 do 55 kg - 2/3 odměrky denně.
Od 55 do 75 kg - 3/4 odměrky denně.
Od 75 a více kg - 1 odměrku denně.
 
Prvních 14 dní podávejte tuto dávku 2x denně, poté pokračujte podáváním doporučené dávky 1x denně, při chronických potížích dlouhodobě. Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, zamíchá se s kouskem potravy anebo se nasype do krmiva či na granule.
Délka užívání není časově omezena.

Složení:

Výrobek v 1 kg obsahuje účinné látky MSM - Methylsulfonylmethan 994 g, Collyss 3 g a Cartidyss 3 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Název Alavis se v průběhu mnoha let stal označením kvality veterinárních přípravků. Alavis však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu, je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Alavis vytváří spolu se svou sesterskou společností Barnys jedny z nejkvalitnějších veterinárních přípravků ve formě prášku a tablet na českém trhu. Pravidelně se věnuje výzkumům v oblasti veterinární péče, díky čemuž přichází s jedinečnými přípravky pro léčbu i prevenci nejrůznějších onemocnění. Alavis tablety pomáhají proti nejrůznějším zdravotním komplikacím jako jsou problémy s klouby a celým pohybovým aparátem, problémy s trávením nebo kožní problémy.

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat. Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České republice v prodeji již od roku 2003. Splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti. Přípravky ALAVIS™ mají: Prověřenou kvalitu, Vysoký obsah účinných látek, Ověřené složení pro maximální účinek, Unikátní suroviny chráněné patentem.

Z hlediska použití, veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, osvěžující, vzpružující a utišující účinek, mohou napomáhat, usnadňovat a podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat.