Asan Cat Pure eko-stelivo pro kočky a fretky 10 l (2,5 kg)

Kód: 323206
359 Kč
Skladem

Udržujte vaši domácnost svěží a kočičí toaletu čistou s kvalitní podestýlkou. Podestýlka je vhodná nejen pro kočky ale i pro fretky. Má vynikající absorpci až 450 %a je zcela bezprašná. Bez parfemace. 10 litrů váží pouhých 2,5 kilogramů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asan Cat Pure eko-stelivo pro kočky a fretky 10 l (2,5 kg)

Asan Cat Pure je ekologické stelivo pro krátkosrsté kočky, koťata a fretky s absorpcí 450 % a je na 99 % bezprašná. Neobsahuje patogeny způsobující alergie. Tím je vhodné pro alergiky a astmatiky. Stelivo je v praktickém balení 10 l, přičemž váží pouhých 2,5 kg. Jedno 10 l balení vystačí pro jednu kočku téměř celý měsíc. Stelivo je bez přidané vůně a umělých barviv. Je bezpečný pro zvířata i všechny členy domácnosti. Omezuje růst bakterií a plísní, lze ho skladovat s potravinami. Nezatěžuje životní prostředí. Je vyroben recyklací druhotné suroviny, vznikající při výrobě dámské a dětské hygieny. Při jeho výrobě nejsou káceny stromy ani se netěží z přírody. 100% rozložitelný, lze ho zlikvidovat jednoduše spláchnutím do toalety nebo kompostováním.

  • Ekologické stelivo 100% rozložitelné, kompostovatelné
  • 10 litrové balení váží pouhých 2,5 kilogramu
  • Bez přidané vůně
  • 99% bezprašné se 450% absorpcí
  • Pro kočky i fretky

Návod k použití:

Kočičí toaletu naplňte vrstvou podestýlky vysokou cca 4 cm a rovnoměrně ji rozprostřete na dno toalety. Tuhé exkrementy odstraňujte průběžně lopatkou. Tekuté exkrementy v místě použití z části změní svou barvu (žluto-okrová), což je signál, že podestýlka splnila svoji funkci a v tomto místě lze lopatkou podestýlku odstranit a nahradit novou. Doporučujeme však vyměnit podestýlku jako celek jednorázově po ukončení její platnosti. Doba spotřeby podestýlky je přímo úměrná velikosti toalety, počtu a stáří chovaných zvířat. Při přechodu z původního steliva na podestýlku Asan je vhodnější zpočátku dát na povrch Asanu malou část dříve používaného steliva, a to z důvodu postupného a plynulého návyku na nově používaný materiál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky pro kočky
Hmotnost: 2 kg
Druh podestýlky: nehrudkující
Materiál: pelety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: