Asan Petit podestýlka pro malé hlodavce 4,5 l (1,3 kg)

Kód: 325388
189 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Tato ekologická podestýlka pro malé hlodavce (křečky, myšky, potkany) je díky své 99% bezprašnosti vhodná i pro chovatele astmatiky a alergiky. Efektivně absorbuje vlhkost a udržuje tak zvíře v suchu a komfortu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asan Petit podestýlka pro malé hlodavce 4,5 l (1,3 kg)

Tato ekologická podestýlka pro malé hlodavce (křečky, myšky, potkany) je díky své 99% bezprašnosti vhodná i pro chovatele astmatiky a alergiky. Efektivně absorbuje vlhkost a udržuje tak zvíře v suchu a komfortu. Protože je velmi lehká, snadno se s ní manipuluje, a tak celou výměnu podestýlky hravě zvládne i dítě. Jde o 100% rozložitelný produkt, který je šetrný k životnímu prostředí.

  • Tato ekologická podestýlka je 100% rozložitelná, čímž chrání životní prostředí
  • Efektivně odstraňuje pachy
  • Je z 99 % bezprašná, hodí se proto i pro astmatiky a alergiky
  • Snadno se s ní manipuluje, protože je lehká
  • Díky maximální absorpci udržuje zvířátko v suchu a komfortu, čímž přispívá k jeho zdraví
  • Vydrží i 60 dní, čímž výrazně šetří rozpočet rodiny
  • Hravé balení potěší děti a lze využít jako domeček pro zvířátko

Velikost balení: 4,5 l,  1,3 kg 

Materiál: recyklovaný materiál, 100% rozložitelný.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky, hobliny pro hlodavce
Hmotnost: 1.32 kg
Osobní odběr: Pet Center Brno Extra Heršpická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Soužití s domácími mazlíčky je obohacující pro všechny členy domácnosti. Tito živý mazlíčci vyžadují nejen každodenní porci mazlení, ale je nutné se o ně i pravidelně starat - krmit je a pečovat o jejich zdraví a čistotu jejich příbytků. Asi nejméně oblíbenou činností je vyměňování podestýlky. Můžeme si ji ale usnadnit používáním vhodného steliva.

Česká společnost ASAN - CZ s.r.o. se specializuje zejména na produkci podestýlek pro domácí mazlíčky, ale je schopna uspokojit i poptávku odběratelů z řad velkochovů. Asan dodržuje zásady udržitelného rozvoje - produkce podestýlek je přívětivá nejen ke zvířatům, majitelům, ale i k životnímu prostředí. Podestýlky Asan velice rychle a na dlouhou dobu absorbují pachy a vlhkost. Podestýlka je velice jemná a pohodlná.

V nabídce máme podestýlky s bio-kvalitním extraktem Aloe Vera, s antibakteriálním účinkem koloidního stříbra, vhodné i pro alergiky a astmatiky a další. Asan Cat Pure - podestýlka pro kočky a fretky, Asan Petit podestýlka pro malé hlodavce. Absorbce vlhkosti dovnitř podestýlky pro zachování suchého povrchu. Nízká hmotnost podestýlek Asan. Ideální i pro chovatele z řad astmatiků a alergiků, díky téměř nulové přítomnosti aerobních alergenů a prachu.