Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Biofiltrová náplň DJ 150

Kód: 216231
79 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Biofiltrová náplň DJ 150 je vnitřní akvarijní filtr obsahující biologické i mechanické filtrační medium. Mechanická část odfiltruje největší nečistoty. Naopak biologická část se postará o bakterie a o to, aby škodlivé látky byly odbourány biologickým způsobem. Třetí chemická část filtru udržuje vodu čistou a odstraňuje z ní škodlivé látky pro lepší a zdravější chov ryb. Tyto tři stupně společně zajišťují dokonalý ekosystém pro vaše akvárium.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biofiltrová náplň DJ 150

Biofiltrová náplň DJ 150 je vnitřní akvarijní filtr obsahující biologické i mechanické filtrační medium. Mechanická část odfiltruje největší nečistoty. Naopak biologická část se postará o bakterie a o to, aby škodlivé látky byly odbourány biologickým způsobem. Třetí chemická část filtru udržuje vodu čistou a odstraňuje z ní škodlivé látky pro lepší a zdravější chov ryb. Tyto tři stupně společně zajišťují dokonalý ekosystém pro vaše akvárium. Údržba je velmi snadná a jednoduchá. Filtr je navíc doplněn o funkci provzdušňování. Motor je chráněn a tak nedochází k jeho přehřívání. Typickým rysem pro tento filtr je tichý chod a snadné použití. 

  • Obsahuje biologické i mechanické filtrační medium
  • Snadná údržba
  • Tichý chod 
  • Motor se nepřehřívá
  • Zajištění dokonalého prostředí

Technické parametry: 

Průtok: 200-500 l/h.

Výkon: 5 W.

Velikost akvária: Objem do 100 litrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Díky zahájení revolučního ohřívače NEWA Therm před 26 lety vstoupila společnost NEWA na trh akvárií s velkým úspěchem a okamžitě se umístila mezi přední firmy v oblasti navrhování, výroby a mezinárodního marketingu elektrických výrobků pro akvária.

Toto bylo již v roce 1986 a od té doby společnost NEWA vždy dodávala svým uživatelům vynikající kvalitu, neustálou inovaci, elegantní estetickou atraktivitu a absolutní spolehlivost. Celá řada rozšířených produktů odráží profesionalitu a kreativitu společnosti NEWA. Technický vývoj a brilantní duch týmu společnosti umožnily společnosti NEWA zůstat velmi populární. Italská značka kvality je výsledkem více než 25 let zkušeností, které zajišťují ucelenou harmonii a úspěch ve výběru a strategii společnosti.