Biorb akvarijní dekorace - zelené koule 3ks

Kód: 306663
549 Kč
Dostupné pouze na prodejně (13 ks)

Atraktivní a poutavá alternativa k tradičním rostlinám, akvarijní dekorace Zelené koule je vhodná pro všechny typy akvárií. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb akvarijní dekorace - zelené koule 3ks

Sada 3 podvodních koulí pro všechna akvária OASE biOrb obsahuje jednu velkou zelenou kouli, která rozměrově odpovídá provzdušňovací trubici a dvě malé koule se závažím pro oživení dna akvária biOrb.Umělohmotná rostlina ve tvaru koule je imitací rostliny Cladophora. Vhodná pro všechny typy akvárií. 

  • Dekorace obsahuje tři zelené koule, imitace rostliny Cladophora
  • Je vhodná pro všechna akvária OASE biOrb 
  • Umělé rostliny mohou být spolu s živými rostlinami

Balení obsahuje: 3 ks

Velikost dekorace: větší koule 12 cm, 2 menší koule 6 cm

Barva: zelená

Návod na použití: malé koule použijte vepředu, velkou umístěte v akváriu dozadu. Umělé rostliny mohou být v akváriu spolu se skutečnými rostlinami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.