Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Biorb akvarijní set černý 30 l

Kód: 307528
Doprava zdarma
Značka: Biorb
5 499 Kč
Skladem (>20 ks)

Vychutnejte si pokročilou technologii akvarijního setu i u vás doma. BiOrb je moderní designové akvárium a zároveň útulným domovem pro ryby. Výhodou je jednoduchá instalace a snadná údržba. 30litrové biOrb akvárium pomůže vytvořit zdravý domov pro zlatou rybku nebo malé tropické rybky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BiOrb akvarijní set černý

Moderní designové akvárium a zároveň útulným domovem pro ryby. Výhodou je jednoduchá instalace a snadná údržba. BiOrb Kombinuje klasický vzhled s high-tech technologií filtrace. Podobně jako všechna biOrb akvária používá speciální keramická média k biologické filtraci, odpovídající ploše fotbalového hřiště. Akrylát, ze kterého je akvárium vyrobeno, vyniká několikanásobně vyšší průzračností oproti běžnému sklu. Odolnost akrylátu je 10× vyšší než u běžného skla. Je to vysoce bezpečný materiál. Jednoduchá instalace a jednoduchá údržba, jediné, co je třeba pro udržení optimálního stavu ve vašem biOrb akváriu, je vyměnit každé 4 týdny filtrační náplň a třetinu vody. 

Akvarijní komplet obsahuje:

  • keramické médium (k pokládce na dno, pro biologickou filtraci)
  • vzduchovací kámen filtr s náplní
  • 12V adaptér (pro světlo a vzduchování)
  • nízkonapěťové vzduchové čerpadlo
  • vodní kondicionér a pročišťovač vody
  • vzorek krmení pro ryby

Velikost akvária: 30 l

Hmotnost keramického média: 990 g

Materiál: keramické medium, akrylát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.