Biorb akvarijní set stříbrný 30 l

Kód: 307529
Doprava zdarma
Značka: Biorb
5 499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (7 ks)

Classic biOrb 30 je populárním akváriem z naší nabídky. Toto akvárium je zdravým domovem pro zlaté rybky nebo malé tropické rybky. Dodává se však v rozsahu, aby vyhovoval všem. BiOrb 30 kombinuje klasický dobrý vzhled s high-tech filtrací. Rozměry 40x42 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb akvarijní set stříbrný 30 l

biOrb 30 používá speciální keramické kameny, které slouží jako biologická filtrace. LED světlo má dlouhou životnost. Pokud s chovem ryb začínáte, je toto jednoduché akvárium ideální. Stačí přidat vodu, rybky a chov může začít. Ať se daří!

  • Inteligentní LED osvětlení
  • Přiloženy dva sáčky na úpravu vody , filtrační vložka, keramické kameny a
  • Vzduchovací kámen

Materiál: akryl

Barva: stříbrná

Rozměry: 40x42 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.