Biorb akvarijní set stříbrný 30l

Kód: 307529
Doprava zdarma
Značka: Biorb
5 499 Kč
Skladem (>5 ks)

Classic biOrb 30 je populárním akváriem z naší nabídky. Toto akvárium je zdravým domovem pro zlaté rybky nebo malé tropické rybky. Dodává se však v rozsahu, aby vyhovoval všem. BiOrb 30 kombinuje klasický dobrý vzhled s high-tech filtrací. Rozměry 40x42 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb akvarijní set stříbrný 30l

biOrb 30 používá speciální keramické kameny, které slouží jako biologická filtrace. LED světlo má dlouhou životnost. Pokud s chovem ryb začínáte, je toto jednoduché akvárium ideální. Stačí přidat vodu, rybky a chov může začít. Ať se daří!

  • Materiál akryl, 10x pevnější než sklo a také průzračnější
  • Inteligentní LED osvětlení
  • Přiloženy dva sáčky na úpravu vody , filtrační vložka, keramické kameny a
  • Vzduchovací kámen
  • Rozměry 40x42 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.