Biorb dekorativní sada do akvária 30 l růžový oceán

Kód: 345325
Doprava zdarma
Značka: Biorb
2 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Dekorační sady poskytují vše, co potřebujete k vytvoření vašeho designového akvária, v jedné krabici. Sada obsahuje mnoho rozličných prvků od korálového útesu, přes různé druhy rostlin po mořské mušle, ulity a hvězdice.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

BiOrb dekorativní sada do akvária – růžový oceán

Designový dekorativní set pro vytvoření pohádkového podvodního světa z jedné krabice. Vyladěný do růžova. Sada obsahuje mnoho rozličných prvků. Dekorativní sada je jednoduchý způsob, jak vytvořit to nejkrásnější akvárium bez složitého vybírání jednotlivých dekorací. Set je ideální pro třicetilitrové akvária, případně větší. Vhodné pro sladkou i slanou vodu.

  • Sada dekorativních doplňků Pink Ocean pro třicetilitrová akvária BiOrb
  • Vhodná do sladké i slané vody

Obsah balení: 1x růžový útes, 1x set dvou druhů fialových řas 29 cm, 1x mořská lilie, 1x imitace bílého mořského korálu 29 cm, 1x set třech mořských mušlí, 1x set tří růžových mořských hvězdic, 1x dekorační bílá rostlinka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.