Biorb Feng Shui oblázky mramor bílý

Kód: 306674
279 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Oblázky jsou určeny k harmonizaci obývaných prostor, pomocí různých barev přinášejí domovu prospěšnou energii. BiOrb Feng Shui oblázky jsou bezpečné pro použití v akváriu, každý kámen byl pročištěn a zbaven škodlivých hran. Před umístěním do akvária postačí opláchnout pod tekoucí vodou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb Feng Shui oblázky mramor bílý

Oblázky různých barev přinášejí domovu prospěšnou energii. Hlavní na cestě k přeměně špatné energie v dobrou je čistá, tekoucí, průzračná voda s rybami. Podle filosofie Feng Shui oblázky nejen dekorují Vaše akvárium, ale podporují proudění pozitivní energie. Dodávají se v různých barevných odstínech, po umístění do vody ještě prohloubí svůj lesk. Mramor je tvrdý kámen, který nekalí vodu. BiOrb Feng Shui oblázky se dodávají ve čtyřech barvách vybraných pro své feng shui vlastnosti:
bílé - pro duchovní a mravní čistotu, zelené - podporují naději, dlouhověkost a vitalitu, černé - k vyhánění negativní energie,
červené - pro moc, slávu a štěstí

  • přírodní dekorace do akvárií
  • oblázky přinášejí domovu prospěšnou energii

Materiál: mramor

Barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.