Biorb Fang Shui oblázky mramor černý

Kód: 306673
279 Kč
Dostupné pouze na prodejně (10 ks)

Oblázky ideální pro harmonizaci prostoru akvárií BiOrb podle pravidel Fang Shui. Pomocí různých barev přinášejí prospěšnou energii do akvária i našeho domova. Ty černé oblázky vyhání negativní energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb Fang Shui oblázky mramor černé 

Oblázky pro harmonizaci prostoru akvárií BiOrb mají pomocí různých barev přinášet prospěšnou energii do akvária i našeho domova. Čistá, tekoucí, průzračná voda s rybami je hlavní cestou k přeměně špatné energie. Feng Shui oblázky dekorují vaše akvárium, stejně jako podporují tok pozitivní energie. Dodávají se v různých mramorových barvách, které prohloubí svůj lesk po umístění do vody. Černé oblázky mají vyhánět negativní energii. Navíc mramor je tvrdý kámen, který nekalí vodu. BiOrb Feng Shui oblázky jsou bezpečné pro použití v akváriu, každý kámen byl pročištěn a zbaven škodlivých hran. Před umístěním do akvária postačí opláchnout pod tekoucí vodou.

K dostání čtyřech barvách vybraných pro své feng shui vlastnosti:

  • černé – k vyhánění negativní energie
  • bílé – pro duchovní a mravní čistotu
  • zelené – podporují naději, dlouhověkost a vitalitu
  • červené – pro moc, slávu a štěstí

Materiál: mramor, nezpůsobuje zabarvení vody

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.