Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

BIORB jednosměrný ventil

Kód: 322092
159 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Náhradní jednosměrný ventil k akváriím biOrb se vzduchovací hadičkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIORB jednosměrný ventil

Náhradní jednosměrný ventil je vhodný ke všem typům akvárií biOrb. Ventil je dodáván společně se vzduchovací hadičkou.

  • Akvarijní příslušenství
  • Vhodné pro akvária CUBE, TUBE, LIFE, FLOW, CLASSIC, HALO

Rozměry: 130 x 20 x 210 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro akvária
Hmotnost: 0.03 kg
Druh: ventil
Osobní odběr: Pet Center Frýdek Místek - Frýda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.