Biorb Life Portrait akvarijní set bílý 45 l

Kód: 307526
Doprava zdarma
Značka: Biorb
10 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (5 ks)

BiOrb je moderní designové akvárium a zároveň útulným domovem pro ryby. Výhodou je jednoduchá instalace a snadná údržba. Toto akvárium je příjemným domovem pro rybky a zároveň i hezkým designovým doplňkem do domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BiOrb Life Portrait akvarijní set bílý 45 l

Moderní akvárium, které se vyznačuje jednoduchou instalací, snadnou údržbou a průzračnou vodou díky filtrům. Toto akvárium je příjemným domovem pro rybky a zároveň i hezkým designovým doplňkem do domácnosti. Má inteligentní funkci osvětlení. Vyrobeno je z průzračného plastu (akrylátu), který imituje sklo, ale v mnohém ho předčí. 

  • Jednoduché, elegantní a funkční akvárium
  • Akvárium je vyrobeno z 6 mm akrylu a usazeno na 8 mm akrylové základně
  • Přístup do vnitřní části akvária je přes kruhový otvor v horní části
  • Akvárium je pevné, lehké a vyznačuje se výbornou průzračností vody 
  • K údržbě akvária stačí každé 4 týdny vyměnit filtrační patronu a třetinu vody 
  • Dodáváno s příslušenstvím

Obsah akvária: 45 l

Materiál akvária: akryl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.