Biorb Life Portrait akvarijní set bílý 60 l

Kód: 313594
Doprava zdarma
Značka: Biorb
8 499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Moderní designové akvárium pro chov různých druhů ryb a dalších vodních živočichů, ideální do větších prostor. Vhodné pro začátečníky. Vyrobeno z akrylu s lepšími vlastnostmi než sklo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb Life Portrait akvarijní set 

Černé akrylové akvárium je dodáváno jako set se vším, co potřebujete k chovu ryb a jiných vodních živočichů, proto je ideální pro začátečníky. Díky svému modernímu designu perfektně doplní vaši kancelář či obývací pokoj. Set s akváriem obsahuje akvárium - 60 litrů, standardní LED osvětlení,  MCR osvětlení s možností simulovat různé denní cykly. 12 V vzduchovací nízkoenergetická pumpička, 12 V transformátor, dva sáčky pro úpravu vody, filtrační vložku, keramická média, vzduchovací kámen.

  • Moderní designové akvárium
  • Vhodné pro začátečníky
  • Dodáváno jako set
  • Z akrylu, který má lepší vlastnosti než sklo

Objem: 60 l 

Barva: bílá

Designové komponenty na ilustračním obrázku lze dokoupit v našem e-shopu. Jako všechna biOrb akvária i biOrb LIFE 15 používá keramická média pro biologickou filtraci, jejichž plocha je ekvivalentní ploše fotbalového hřiště. Všechny ostatní nečistoty jsou shromažďovány ve filtračním prostoru na dně biOrb akvária. Všechny biOrb akvária mají patentovaný způsob filtrace. Akvárium je vyrobeno z akrylu, který je 15x pevnější než sklo, výrazně lehčí a má několikanásobně vyšší průzračnost.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Technika do akvárií
Hmotnost: 13 kg
Osobní odběr: Pet Center Otrokovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.