Biorb servisní kit

Kód: 306661
399 Kč
Dostupné pouze na prodejně (4 ks)

Křišťálově čistou a nezávadnou vodu v akváriu Biorb pomůže udržet základní servisní set, který obsahuje náhradní náplň do filtru, přípravek pro úpravu vody a čistící utěrky na akvárium.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BiOrb servisní kit 

Křišťálově čistou a nezávadnou vodu v akváriu Biorb pomůže udržet základní servisní set, který obsahuje náhradní náplň do filtru, přípravek pro úpravu vody a čistící utěrky na akvárium. Nová filtrační kartuše je dodávána v servisním kitu spolu se speciálním hadříkem na vyčištění špíny a řas z vnitřního povrchu biOrb. Filtrační kartuše by měla být vyměněna každých 4 až 8 týdnů a spolu s ní i 1/3 vody z akvária.

Kit obsahuje:

  • 1× náhradní filtrační kartuši
  • 1× utěrku na čištění
  • 1× sáček na úpravu vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní technika pro akvaristiku
Hmotnost: 0.101 kg
Druh: servisní kit
Osobní odběr: Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Havlíčkův Brod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.