Canvit Biocal Plus pro psy 500g

Kód: 339454
579 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Canvit Biocal Plus je nutriční doplněk pro psy plný kolagenu, fosforu, vápníku pro každodenní užití. Podporuje růst psa, regeneraci kostí, správný vývin šlach a kloubů. U starších psů usnadňuje pohyb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canvit Biocal Plus pro psy 500 g

Canvit Biocal Plus je nutriční doplněk plný kolagenu, fosforu, vápníku pro každodenní užití. Díky kolagenu podporuje přípravek růst psa, regeneraci kostí, správný vývin šlach a kloubů. U starších psů usnadňuje užívání Canvit Biocal Plus pohyb. Canvit Biocal Plus je vhodné užívat při tvorbě nové kostní tkáně. Canvit Biocal Plus působí u kojících fen preventivně na množství vápníků, resp. zabraňuje jeho nedostatku. Kolagen, vápník a fosfor je pro psy velmi prospěšný - kolagen zabezpečuje pevnost a pružnost kostí a kloubů, vápník a fosfor zabezpečuje jejich správný vývoj a fungování.

  • Obsahuje kolagen (pro zdravé a správně vyvinuté klouby a šlachy).
  • Ideální při přezubování, v období růstu a preventivně i v seniorském věku.
  • Nezbytný doplněk pro správné fungování svalů a zlepšení kvality zubů.
  • Snižování bolesti při pohybu nejen u velkých plemen.
  • Zkracuje dobu hojení zlomenin.
  • Vhodné k užívání každý den.

Hmotnost: 500 g

Složení: Sušená laktóza, uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, želatinový hydrolyzát 10 %, hydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza, pšeničný škrob, citrát vápenatý 5 %, dihydrogenfosforečnan sodný.

Analytické složky: Hrubý protein 14,9 %, Obsah tuku 2 %, Hrubá vláknina 7,1 %, Hrubý popel 28,9 %, Vápník 8,7 %, Fosfor 3 %, Sodík 1,4 %. Obsahuje antioxidanty.

Jedna tableta obsahuje: Vápník 90 mg, fosfor 30mg a kolagen 100 mg.

Dávkování: Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva během růstu psa, léčby zlomenin nebo kojení fen. V případě prokázaného nedostatku vápníku nebo fosforu lze dávku zdvojnásobit. 1 – 2 tbl na 5 kg váhy zvířete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Canvit se zabývá distribucí a prodejem krmiv a vitaminominerálních doplňků pro domácí mazlíčky. Její historie sahá do devadesátých let minulého století. Cílem společnosti Canvit jsou zdraví a spokojení mazlíčci, kteří nám všem přinášejí radost a lásku. Do našeho sortimentu patří vitaminominerální přípravky Canvit pro psy, kočky a další zvířata.

Tým lidí, kteří se podílejí na vývoji a výrobě těchto doplňků potravy, jsou špičkoví veterinární lékaři, technologové, vědci a výživoví pracovníci.

Společnost Canvit je výhradním distributorem doplňků a krmiv pro koně holandské značky Pavo pro Českou a Slovenskou republiku. Hlavním cílem a náplní Canvit jsou spokojená a zdravá zvířata.

Typická onemocnění zvířat, zejména pak tzv. civilizační choroby, jsou důsledkem nesprávné životosprávy, oslabené imunity v kritických životních situacích, vitamínových a živinových deficitů. Pomocí spektra přípravků Canvit umíme řadě těchto nemocí účinně předcházet a podporovat zdraví. Prevence ve formě výživových přípravků Canvit je efektivní cestou k dlouhému a spokojenému životu Vašich domácích mazlíčků.