Cat-Gato škrabadlo Africa II 178 cm

Kód: 324529
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
4 499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Africa II 178 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo  Africa II 178 cm je praktické a kombinované. Plní hned 4 funkce - spodní část slouží jako pelech nebo hrací tunel, široký sloupec slouží k obrušování drápků, horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna a je doplněna o hrací funkce. Škrabadlo Africa II je důmyslným hracím centrem pro uspokojení kočičích potřeb a díky atraktivnímu černému vzhledu v kombinaci s béžovými doplňky je vhodné do designových interiérů. Ideální pro kočky všech velikostí.  Atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek či hravou náladu. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů a je stabilní. 

  • 4 v 1
  • Velice stabilní
  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro kočky všech velikostí
  • Vhodné pro více koček
  • Odolné materiály
  • Praktické řešení pro malé interiéry
  • 3 vyvýšené podstavce

Velikost škrabadla: 122,5 x 50 x 178 cm

Barva: černá a béžová

Materiál: plyš a sisal

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.