Cat-Gato škrabadlo Azur modrá 104 cm

Kód: 319614
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
1 799 Kč
Dostupné pouze na prodejně (15 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Azur modrá 104 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Azur modrá 104 cm je v modro šedé barvě, má dva sloupky omotané sisalovým provázkem, na vrchu je pelech s plyšovým míčkem a ještě jeden bouda, ve které může mít vaše kočka nerušený spánek. Toto škrabadlo Azur má neobvyklou barvu a proto je ideální do designových interiérů. Ideální pro kočky malých a střeních plemen. Je pohodlné pro kočičí odpočinek ale také stabilní. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů. 

  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro kočky středních a menších plemen
  • Vhodný do menšího interiéru
  • Atraktivní design
  • Plyšový míček na hraní

Materiál: sisal a plyš

Velikost škrabadla: 38 x 38 x 104 cm

Barva: modro šedá 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.