Cat-Gato škrabadlo Fish 107 cm

Kód: 319610
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
2 099 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Fish 107 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Fish 107 cm je praktické a kombinované. Plní hned 4 funkce - prostřední část slouží jako pelech, dva sloupce slouží k obrušování drápků, horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna a je doplněna o hrací funkce. Škrabadlo Fish je důmyslným hracím centrem pro uspokojení kočičích potřeb. Ideální pro kočky všech velikostí. Atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek či hravou náladu. Dominantním prvkem škrabadla je odpočívací deska ve tvaru ryby v hnědo béžové barvě. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů a je stabilní. Vhodně pro více koček v domácnosti. 

  • Rozmanité hnědo béžové škrabadlo
  • Vhodně pro více koček
  • Vysoké a interaktivní provedení 
  • 4 v 1
  • Atraktivní design

Velikost škrabadla: 56 × 56 ×106 cm

Barva: hnědo béžová 

Materiál: sisal, plyš

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.