Cat-Gato škrabadlo Olivia small 108 cm

Kód: 324498
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
1 099 Kč
Dostupné pouze na prodejně (15 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Olivia small 108 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Olivia small 108 cm je praktické a kombinované. Plní hned 3 funkce - spodní část slouží jako pelech, dva sloupce slouží k obrušování drápků a horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna. Škrabadlo Olivia small je důmyslně navrženo pro rohové umístění. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů a je stabilní. Vhodně pro více koček v domácnosti. 

  • Rohové béžové škrabadlo se vzorem tlapek
  • Vhodně pro více koček
  • Útulná bouda

Materiál: sisal a plyš

Velikost škrabadla: 65 x 60 x 108 cm

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.