Cat-Gato škrabadlo Paw Scratchboard 52 cm

Kód: 324532
769 Kč
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Paw Scratchboard 52 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Paw Scratchboard 52 cm je v béžové barvě, má jeden sloupek omotaný sisalovým provázkem a dva hrací prvky. Jeho dominantou je plyšová hračka připomínající myš, která je umístěna na pružině. Díky jedinečnému pružinovému hracímu doplňku je škrabadlo velice lákavým pro chvilky strávené hraním. Dokonalá kombinace zábavného hraní a užitečného broušení drápku v jednom škrabadle. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů, sisalových provázků a plyše.

  • Praktický sloupek ke škrabání
  • Dva hrací prvky
  • Pružina na pevné desce

Velikost škrabadla: 40 x 40 x 52 cm

Barva: béžová

Materiál: sisal a plyš

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.