Cat-Gato škrabadlo Peluche 86 cm

Kód: 319576
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
1 099 Kč
Dostupné pouze na prodejně (3 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Peluche 86 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Peluche 86 cm je praktické a kombinované. Plní hned 4 funkce - spodní část slouží jako pelech, střední část slouží k obrušování drápků, horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna a provázek plní hrací funkci. Škrabadlo má dva béžové sloupky, dva čtvercové tmavě šedé podstavce, jeden světle šedý podstavec a šedý provázek z odolného materiálu. Ideální pro kočky všech velikostí. Světle šedý tunel slouží k odpočinku či k prolézání. Díky čtvercovému podstavci spolu s dvěma sloupky a středním podstavcem mají symetrický vzhled a škrabadlo je jak pohodlné pro kočičí odpočinek, tak stabilní a bezpečné. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů. 

  • 4 v 1
  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro kočky všech velikostí
  • Odolné materiály
  • Praktické řešení pro malé interiéry
  • Hrací prvek provázek
  • Symetrický vzhled
  • Vhodný pro více koček najednou

Velikost škrabadla: 86 cm

Barva: světle a tmavě šedá

Materiál: plyš, sisal

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.