Cat-Gato škrabadlo Rimini 107 cm

Kód: 324521
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
1 499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (5 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Rimini 107 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Rimini 107 cm je praktické a kombinované. Plní hned 4 funkce - střední část slouží jako pelech, sloupek slouží k obrušování drápků, horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna a myš v horní části plní hrací funkci. Škrabadlo má jeden béžový sloupek, bouda je v hnědé barvě a je umístěna ve střední části škrabadla a hodí se do středně velkého interiéru. Má dva podstavce, které lze využít jako odpočívadlo nebo rozhlednu. Ideální pro kočky všech velikostí. Díky kombinovanému spodnímu dílu je škrabadlo nejen atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek ale také stabilní. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů. 

  • 4 v 1
  • Velice stabilní
  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro kočky všech velikostí
  • Odolné materiály
  • Praktické řešení pro malé interiéry

Velikost škrabadla: 107 cm 

Barva: Hnědá a béžová

Materiál: plyš a sisal 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.